Yılbaşı için sakıncalı hediyeler

Yılbaşı için sakıncalı hediyeler

Yeni yıla çok az bir zaman kaldı, 2014 bitiyor ce 2015 kapıda sayılır. Yılbaşı hediyesi için araştırma yapanlara farklı bir yol haritası önermek istedim. Sevdiklerinize alınabilecek hediye hem keseye uygun olmalı hemde farklı bir ürün olmalı ki süpriz özelliği kazansın. İnternet ortamında 2015 yılbaşı hediyeleri yazarak arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce farklı ürün çıkıyor olsa da geçen yılbaşı için alınan hediyelerden pek bir farkı da yok. Elbette ki hediye almak sevdiklerinizi sevindirmek çok güzel bir hareket ancak, ekonomik özgürlüğü olanlar için seçenek çok olsa  belirli bir geliri olanlar için epeyce bir araştırma 2015 yılbaşı hediyeleriyapıp keseye uygun hediyeyi almak gerekiyor.

Sizlere bu yazımda yılbaşı hediyesi olarak ne almalısınız sorusundan çok neleri almamalısınız, hangi hediyeler sakıncalı ve bu sakıncalı hediyeleri verdiğiniz de  karşılığında alabileceğiniz tepkiler muhtemelen neler olabilir cevaplarını vermeye çalışacağım. 2015 yılbaşı gecesi lüx mekanlara gidenler olduğu kadar, evlerinde ailece yine ve her sene olduğu gibi pijama terlik televizyon yani, PTT uygulamasına aşina olan halk insanları için araştırarak oluşturduğum sakıncalı hediye paketine sizler de bir göz atsanız, fikir sahibi olabilmenizi sağlayabilir.

  • Her yıl vitrinleri süsleyen,  şeffaf bir ambalaj içinde kırmızı bir gül görünümündeki kırmızı iç çamaşırı: Baydı artık, kırmızı iç çamaşırı uğur getir derler, bu yaşıma geldim hiç bir yerde “kırmızı külot giydim de bana uğur getirdi” diyen birini hiç duymadım. Sakıncalı ürün olarak bence 1. sırada yer alıyor.
  • Eve giderken yıllanmış hayat arkadaşınıza “kuru yemiş” alarak, senin için aldım, bunu da bulamayanlar var, gibi saçma sapan bir şey söylemeyin, sakıncalı bir durum.
  • Daha önce mağazalarda birlikte baktığınız fakat almadığınız ayakkabı, çanta ve ya bunlara benzer bir hediye almayın, sakıncalı bir durum oluşturur.
  • Cep telefonu değişmeyi düşenen eşinize kesenize göre daha ekonomik bir hediye alın, cep telefonunu daha sonraki günlerde alın.
  • Bence kırmızı bir gül alıp eşinize yada sevgilinize vermeyin, unutmayın ki; kadınlar gülü çok sever ve her zaman almak isterler ama o gülü alan bir kadının gözünün içinde ki gülümseme “acaba bana ne hediye aldı, kıymetli bir şey mi ki” gülümsemesidir.

Not: Elbette ki bu öneriler benim şahsi düşüncelerimdir, herhangi bir bilimsel ya da kanıtlanmış bir araştırma  değildir.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 12 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 10 Aralık 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.