Yetişkin Sohbet Odaları

Yetişkin Sohbet

Yetişkin Sohbet Sitesi İçin Kırmızı İşaretli Bir resim

Yetişkin sohbet odaları içerisinde yıllardır varıyetini sürdürebilen  ender sitelerden birisiyiz.  Yetişkin bireylerin bir araya gelerek sohbet ettiği sohbetche.net kullanıcı deneyimini ön planda  tutmaktadır. Ziyaretçilerinin istek ve önerileri ile muazzam bir chat topluluğu oluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Aslında sunucumuzun yetişkin chat konusunda bir tanıtım yazısı yazmasına ihtiyaç da yoktu. Kullanıcı sayısı oldukça yüksek olmasına karşın, bu sektörde ki yoğun rekabet kendimizi en azından hatırlatmak gerekliliğini doğurdu.

Yetişkin Sohbet Sitesi Nasıl Olmalı?

Yetişkin sohbet sitesi içerisinde de belirli kurallar geçerli olmakla birlikte, kuralsızı da mevcuttur. Biz yönetim olarak başkaları ne yapıyor olayına hiç bakmayız, bildiğimiz doğrular çerçevesinde belirli kuralları uygularız. Sitemiz bünyesinde muhabbet ortamına katılanların aşağıda ki kurallara uyması zorunludur.

 1. Kesinlikle 18 yaş üstü uygulamasına tabi olmalıdır.
 2. Kullanıcıların sunucuya giriş yaparken kullandıkları rumuzlar argo içerikli olmamalıdır.
 3. Yetişkin sohbet odası içerisinde, bayan kullanıcıları ısrarla sohbete davet etmemelidir.
 4. Küfür, cinsel ibareli yazılar yasaktır.
 5. Kanal operatörlerini ısrarla muhabbete çağırmak kesinlikle yasaktır.
 6. Kanal genelinde telefon numarası yazmak yasaktır.
 7. Taksim’deyim ev boş  gibi saçma sapan geyik yapmak yasaktır.
 8. Kanaldaki kullanıcıların özellerine gidip cinsel içerikli ısrarlı yazılar yasaktır.

Ben bunları neden yazdım, elbette kendini bilen insanlar böyle şeyler yapmazlar. Lakin, yetişkin sohbet sitesi yazarak arama yapanların hepsi  de bu olgunluğa erişmemiş kişilerden oluşmaktadır. Peki bunlar yasaksa ne konuşacağız, neler var bu sitede ki? derseniz.  Olgun bireylerin gündelik yaşamın getirdiği  güncel konuları konuşması kadar güzel bir şey olabilir mi?. İlla ki, yetişkin sohbet demek cinselliği ifade etmiyor ki, kelime anlamı da buna uygun. Yetişkin yani olgun yani 35 yaş üstü kişiler, hayattan ders almış, ne olduğunu bilen insanlar. Amma velakin, internet ortaya çıktığından bu yana yetişkin kelimesi daima cinselliği ön plana çıkarmıştır. Üzgünüm ki, artık çok kanıksandı ve ulusal Tv ler de bile bu anlama gelen   ibareler kullanılmaktadır. Çok basit bir örnek vereyim, yetişkin chat yazın arama çubuğuna ve resimler seçeneğini inceleyin. Hemen hemen sıralamaların hepsinde şuh bir kadın resmi ve hatta daha fazlaları bile var. Siz nasıl resim kullanacaksınız derseniz? hemen belirteyim kendim amatörce bir resim yapıp gösterime sunacağım, göreceksiniz de.

Parasız Yetişkin Sohbet Siteleri

Kullanıcıların yaptığı aramalardan biriside parasız yetişkin sohbet siteleri.  Var mı? zaten hepsi parasız olarak ve adete amme hizmeti gibi hizmet vermektedir. N e parası, neredeyse üste para verecekler, yeter ki kullanıcı olsun. Bu platformlar sitelerine kullanıcı kazanmak adına paralı reklamlar vererek ayakta kalmaya çalışıyor. Bu sektörde hizmet veren siteleri   bu gün için google sıralamaları ile birlikte  aşağıda vereceğim.

 • Yetişkinsohbet,  hemen ilk sırada çıkıyor.
 • Geveze sohbet odaları.
 • Sohbetci.
 • Zurna sitesi.
 • Yetişkinler sohbet, dördüncü sırada, domain ön planda değil.
 • Tr sohbet sitesi.

Bu siteler yetişkin  aramasın da google arama motorunda ilk sayfada karşınıza çıkmaktadır. Kendilerine göre yöntemler uygulayarak ziyaretçilerine iyi bir ortam sunmaktalar diyebiliriz. Bu sitelerde birden çok sohbet odaları olduğundan dolayı marjinal gruplara bile  muhabbet etme şansı sunmaktadırlar. Parasız olarak giriş yapabilir dilediğiniz oda da da sohbet edebilirsiniz.

Mobil Yetişkinler Chat

Bu başlık oldu mu? mobilden giriş yapıp yetişkinlerle chat yapmak isteyenler aynen de böyle yazıyorlar. Zaten günümüz dünyası mobil, herkes seyyare, yolda sokakta trafikte mobil yetişkinler chat olayı elbette yapılıyor. Bu hizmette parasız, mobil olunca fark eden bir şey yok. Aslında alternatif çok, o yüzden bu hizmetle parasız olarak veriliyor. Yeni geliştirilmiş bir program olsun da siz görün paralı mı parsız mı.

Bu konu hakkında bu  yazımda acaba sizlere her şeyi anlatabildim mi? Sanırım bir çok bilgiyi paylaştım ama, birde google aranma hacimlerini sizlere vereyim.

 • Yetişkin sohbet; her ay on bin ila yüz bin kişi bu şekilde arama gerçekleştiriyor.
 • Yetişkin sohbet sitesi;  aynı oran bunda da geçerli.
 • Yetişkin sohbet siteleri; yine aynı oran.
 • Yetişkinsohbet; oarnlar birbiriyle yine aynı.
 • Yetişkin chat; bin ila on bin kişi bu şekilde   arama yapmaktadır.

Yukarıda verdiğim oranlar gerçek bilgilerdir üstelik, bu şekilde onlarca türev arama kelimeleri mevcut.  Bu verileri aldığım sitede şöyle bir baktım, rakamları kafamdan topladım, hemen hemen ayda 10 milyon araması olan bir sektör diyebiliriz.

Yetişkin Chat Siteleri ; on binlerce araması olan bu kelime öbeğine yönelik açılmış yine bir o kadar sunucu mevcuttur. Sadece yetişkin chat siteleri bu amaca yönelik odalar oluşturmuştur. Genel anlamda sıradan bir sohbet sitesi bile  bu kategoriye göre de oda açmıştır. Her zaman ki dediğim gibi olay kullanıcı sayısını artırabilmek, kitlesel bir site yaratabilmek. Ne kadar başarı sağlanıyor orası meçhul ancak, bu arayış olduğu sürece  bu yönde karşılık veren sitelerde artarak devam edecektir.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 260 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2022

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.