Özgü Namal
Özgü Namal

Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezona 13 Eylül Cumartesi saat 20:00’da  TV8 ekranlarında başlıyor. Türkiye’nin en ücra köşelerinde bile yetenekli insanlar arayan yarışma değince akla ilk gelen isim olan Acun Ilıcalı yeni sezona çok iddialı giriyor. TV8’de birbirinden güzel yarışmalar izleyici ile buluşacak ve yine reyting rekorları kıracak gibi görülüyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının yeni jüri üyesi Özgü Namal’da yarışmaya ayrı bir ahenk katacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni jüri üyeleri şöyle; Özgü Namal, Murat Boz, Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı. Jüri üyelerinden Hülya Avşar bu sezonda olmayacak ama o da yeni bir programla TV8’de hayranları ile buluşacak.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yeni sezonda yine çok farklı yarışmacılar hünerlerini sergileyecekler. Sevimli köpeklerden tutun da papağanlara kadar yetenek sergileyecek hayvanlar, akrobasi yapan kişiler ve daha bir çok yetenekli insanlar büyük ödülü alabilmek için kıyasıya mücadele edecekler.  Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezonda yine Cumartesi ve Pazar akşamları saat 20:00’da yayınlanacak.

kaRnaKMagazinyetenek sizsiniz Türkiye,yetenek sizsiniz Türkiye ne zaman başlıyacak,yeteneksizsiniz yeni sezon ne zaman başlıyacakYetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezona 13 Eylül Cumartesi saat 20:00'da  TV8 ekranlarında başlıyor. Türkiye'nin en ücra köşelerinde bile yetenekli insanlar arayan yarışma değince akla ilk gelen isim olan Acun Ilıcalı yeni sezona çok iddialı giriyor. TV8'de birbirinden güzel yarışmalar izleyici ile buluşacak ve yine reyting rekorları kıracak gibi görülüyor....Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.