Yeni sohbet siteleri

            Whatsapp'ta Paylaþ

Yeni açılan sohbet siteleri kullanıcı bulamamaktan muzdaripler. Chat sektörü o kadar büyüdü ki, bu  pastadan pay alabilmek için denenmedik yöntem kalmıyor. Her gün onlarca site açılıyor ve sanırım onlarcası da kapanmak zorunda kalıyor. Zor bir sektör olduğu için katılımcı bulamayan ve de web sayfalarını yukarı sıralara çıkaramayan site sahipleri  sohbet alemine pes ediyor ve havlu atıyorlar. Tabi ki kolay değil, bu işe on yıllarını vermiş insanlar var. Artık konusunda tecrübe sahibi olmuş bu sitelerle kaşık atmak hiç de kolay değil. Bizim bu gün aklımıza gelen onların bir yıl, iki yıl önce aklına gelmiş ve de uygulamış.

Artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Yerini sabitlemiş google dostu siteler 1. sayfada pastasını yemenin tadına varıyor. Üstelik bu sektöre öyle büyük firmalarda girdi ki, Samsung, linea chat, watsapp gibi onlarda büyük bütçeli reklam kampanyaları ile kullanıcı sayılarını artık milyon kişilerle telaffuz ediyorlar.

Bu durumda bizim gibi küçük ölçekli sohbet siteleri ne yapabilir? Başkalarını bilemem de ben yoluma devam ediyorum. Bildiğim doğrularla, yazılar yazıyor, araştırmalar yapıyorum. Kısacası ben eğleniyorum, vaktim geçiyor üstelik bir hobi olarak uğraştığım için çok da zevk alıyorum. “Bir gün mutlaka” diyorum ve çalışmalarıma devam ediyorum. Sizlere de tavsiyem, eğer eğlenebiliyorsanız, yaptığınız işten zevk alıyorsanız. yola devam diyorum.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.