Yeni sezon Bu Tarz Benim 30 Kasım elemesi

           

bu tarz nazlı hamaratShow TV de 30 Kasım Pazar,  Bu Tarz Benim yeni sezon yarışmacıları için seçmeler yapılıyor.  Toplam da 17 yarışmacı jüri den yüksek puanlar alabilmek için podyuma çıktılar. Bu akşam iki yarışmacı elenecek ve 15 kişi kalacak, sonraki günlerde de yapılacak eleme ile iki kişi daha elenecek ve yarışmanın formatına uygun 13 yarışmacı Bu Tarz Benim 2. sezona başlayacak. Birbirinden iddialıve birbirinden güzel  17 bayan yarışmacılar arasında seçim yapmakta jüri zorlanıyor.

Yarışmanın seçmeleri sırasında podyuma çıkar çıkmaz diğer yarışmacılar için “hiç biriniz tarz değilsiniz” diyerek hemen kendisini belli eden Nazlı Hamarat siyah bir abiye giyerek podyuma çıktı ve jüri üyelerinden de oldukça yüksek puanlar aldı. Yeni sezonun iddialı ismi olarak bence şimdiden favoriler arasına da adını yazdırmış oldu.

Yeni sezon Bu Tarz Benim yarışmasından elenecek olan iki ismi gecenin ilerleyen saatlerinde bu sayfadan sizlere ileteceğiz. Henüz ilk 13 belli olmayacak çünkü, bu gece elemeden sonra 15 yarışmacı kalacak daha sonra yine eleme yapılıp iki yarışmacı daha elenecek ve Bu Tarz Benim ilk 13 yarışmacı isimleri öyle belirlenecek.

süpriz yaptılar ve 2 kişi değil bir kişi elenecek. Bu Tarz Benim yeni sezonda ilk elenen isim Aygül Bayşu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.