x factor ferah zeydan kimdir

           

ase X Factor Ferah Zeydan kimdir,Kanal D X Factor Zeydan hakkında,X Faktor  Ferah Zeydan

Kanal D de yayınlanan x factor star Türkiye  yarışmasındaki ferah zeydan güzel sesiyle dinleyenleri büyülemeye devam ediyor.Peki Ferah Zeydan kimdir bu güzel  sese sahip olan performansıyla beğeni kazanan zeydan kimdir.

Ferah Zeydan

20.02.1994 Suriye Tartous da doğdu. 2 erkek kardeşi olan Ferah ailenin en küçük olanıdır. 8 yaşında müzikle ilgilenmeye başlayan Ferah  Zeydanı, ilkokul öğretmeni Muzaffer bey keşfetmiştir.Gitara karşı çok büyük bir ilgisi vardı kursuna gidip ders almayı düşünüyordu fakat maddi durumu yetmediği için bu isteğini yapamadı.

Okulunda  açılan gitar kursuna yazılan Ferah, ailesininde ona sürpriz bir şekilde gitar almasıyla hırsına hırs kattı ve çok uğraştı.3,4 ay gibi bir sürede gitar çalmaya ve şarkı söylemeye başladı.  Nereye gitse ferah gitarıyla tanındı büyük ilgi ve beğeniyle dinlenildi. Okullarda ,sokaklarda konserler vermeye başladı.

Mersinde Nevit kodallı güzel sanatlar lisesi müzik bölümünü kazandı. Maddi sıkıntı yaşayan Ferah bir gün Mersinde gitarının kılıfını yere koyup şarkı söylemeye ve gitar çalmaya başlar ve büyük  ilgi görür 2,5 yıl sokaklarda müzisyenlik yapan  Ferahı herkez tanımaya başlar.

Mersinde bir buçuk yıl boyunca sahne almaya devam eden Ferah X Factor yarışmasına girip ön elemeleri geçmiştir.Geçimini sahne alıp sürdüren Ferah Zeydanın ideali tüm Türkiyeye sesini duyurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.