X-Factor 17 Temmuz elemeleri

X FACTOR’DEN kim elendi, star ışığından kim elendi, 17 temmuz elemeleri, x factor elenenleri, x factor perşembe gecesi kim elendi? elenen kim?

Star Işığı

Star Işığı

X Factor star ışığı 17 Temmuz elemelerinde canlı performans gösterecek yarışmacılar, grup 4gen, Melis Hızır, Atakan Yıldırım, Kosinüs, Halil Polat, Grup Ahenk, Ahmet Aslan Ali Vatandaş, Canan Ay  ve Ferah Zeydan’dan oluşuyor. Kanal D de yayınlanan X Factor star ışığı bu akşam yani 17 Temmuz perşembe günü saat 21::45’de  başlayacak.  Yarışmanın sunuculuğunu Bülent Şakrak ve Kumru Kodamanoğlu yapıyor. Jüri üyeleri ise Atiye, Sinan Akçıl, Azeri sanatçı Nigar ve Nihat Odabaşı yapıyor. Bu akşam saat 21:45’de  canlı performanslar başlayacak.  Canlı performans sergileyecek olan “Gurup”, “27 yaş üstü”, “Genç kızlar” ve ” genç erkekler”  kategorilerinde mücadele edilecek.  Yarışmanın sonunda en az SMS alan x factor’den elenmiş olacak.

Benim etrafımdan edindiğim izlenim  Zeydan bu yarışmanın favorisi ancak, uzun bir maraton olan x factor star ışığı’nda halk oylaması ile belirlenecek, elbetteki çoğunluk ne diyorsa star ışığı o seçilecek. Bu günkü elemelerde kim elenirse anında   sitemizde yayınlanacak.

Şimdi kazananlar açıklanıyor ve Ahmet devam ediyor. İkinci yarışmacı ise, Atakan olarak açıklandı. Üçüncü yarışmacı 4 gen grubu da önümüzdeki hafta X Factor’e devam edecek. 4. Yarışmacı ise Ali, beşinci yarışmacı Ferah oldu ve salonda çığlık koptu. XFactor’e devam edecek 6. yarışmacı Kosinüs. 7. Yarışmacı Ali Vatandaş. 8. Yarışmacı olarak Melis. Son üç aday kaldı. İkisi düelloya kalacak. 9. yarışmacı da Ahenk evet Ahenk de haftaya x Factor’de yarışacak. Düelloya iki kişi kaldı, Canan Ay ve Mehtap az sonra duello yapacak ve kaybeden elenecek.

Duello bitti, jüri üyeleri eleme yapıyor.

Sinan Akçıl Canan Ay elensin, Mehtap kalsın dedi.

Nigar, karar veremiyor ve verdi, o da Canan gitsin dedi.

Atiye’de Canan gitsin dedi, ve Mehtap haftaya yarışacak. Canan Ay elendi.

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 199 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 17 Temmuz 2014

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.