Ütopya’dan kim elendi 21 Kasım

           

Ütopya’dan 21 kasım’da kim elendi, Ütopya yarışmasından kim elendi, halk oylaması sonuçları, Ütopya halk oylaması, Ütopya yarışmasında 21 Kasım Cuma günü kim elendi? Ütoya en son kim elendi?

TV8 de bu akşam heyecan dolu saatler yaşanacak ve Ütopya yarışmasından bir kişi daha elenecek. 15 yarışmacı ile başlayan ve her yarışmacının kendi ütopyasını kurmaya çalıştığı bir barakada geçen yaşam savaşından bir kişi daha elenecek. Çağdaş Semih’e tokat vurunca diskalifiye olmuş ve Melek’de geçen hafta elenmişti. Şu anda 13 kişi ile devam eden Ütopya yarışmasında bu gün bir kişi daha elveda diyecek ve 12 kişi kalacaklar. Tabi ki yarışmanın formatı gereği tekrar yeni gelenler olacak, uzun bir süreç onları bekliyor.

tuğçe ütopyaDün akşam aniden gelen bir mektup ile Ütopya yarışmacıları kendi aralarında bir oylama yapmış ve bu oylama sonucu Altar, İnci, Tuğçe ve Kurretülayn en çok oyu alarak elenmeye en yakın adaylar olarak açıklanmıştı. Bu akşam bu isimlerden birisi halk oylaması sonucu Ütopya’dan elenecek. TV8 de bu akşam saat 18:30 civarında başlayacak olan ütopya yarışması muhtemelen ilk önce dünkü bölümlerden özet gösterecek ve daha sonra, yarışmanın sonuna doğru halk oyuyla kimin elendiği belli olacak. Yarışmanın canlı sonucunu, kimin elendiğini bu sayfadan sizlere an ve an canlı anlatım yaparak bildireceğiz.

Ütopya yarışmasından 21 Kasım Cuma günü Tuğçe elendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.