Ütopya yarışması başlıyor

           

TV8 Ütopya yarışması ne zaman, Ütopya’da kimler yarışacak, Ütopya yarışmacılarının isimleri, ütopya nasıl bir yarışma, Ütopya yarışması, Ütopya saat kaçta başlayacak.

Ütopya

Ütopya

TV’8 de Ütopya yarışması 29 Ekim Çarşamba günü  izleyici kitlesi ile buluşacak. Acun medya tarafından  yayınlanacak ütopya yarışması  7/24 online olarak İnternet üzerinden de izlenebilecek. Hollanda’da geniş bir izlenme kitlesi  yarışmanın ilk yayınlandığı gün reyting rekorları kırmış ve bu yarışma en çok izlenen yarışma programlarından birisi olmuştu. Türkiye’de de yarışma programlarının en güzellerini hazırlayan Acun Ilıcalı, Ütopya yarışmasını kendi kanalı TV8 de yayınlayacak.

Ütopya yarışmasına kimler katılıyor

Tuğçe Aksayoğlu, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Tezcan Fenerciler, Çağdaş Tahsin Yıldız, Türkan Gözcü, Altar Gültekin, Semih Öztürk, Gamze Çetinkaya, Ahmet Arda Sezer, Tuncay Kes, Serkan Ercan, İnci Satır, Semih Öztürk ve İnci Melek Bozkaya Ütopya yarışmasının fragmanlarında öne çıkan isimler.  Yarışmacılar kimselerin olmadığı ıssız bir ada da, kendilerine ait bir dünya kurabilmek için uğraşacaklar. Diğer yarışma programlarıyla benzerlik taşımayan Ütopya’da bir ay içerisinde üç yarışmacı elenecek ancak yerine yine üç yarışmacı gelecek ve 10 ay sürecek olan maceralı bir hayatın sonunda 1. olan büyük ödülü almış olacak. Haftanın beş günü canlı olarak yayınlanacak ayrıca İnternet üzerinden de izlenebilecek.

Ütopya yarışması TV8 de saat 19:00 da yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.