Ütopya oylaması 2 Ocak

           
noyan

noyan

Ütopya Kim kime oy atacak, 2 Ocak Cuma günü oylama yapılacak.  Noyan ve Hayrettin arasında bir seçim yapılacak ve birisi elenecek. Geçtiğimiz bölümlerden farklı olarak bu oylamada yeni yarışmacılar arasından bir seçim yapılacak.

Ütopya‘da Gamze’nin elenmesinin ardından Noyan ve Hayrettin yeni yarışmacılar olarak barakaya geldi. 2015 yılının ilk oylaması bu gün yapılacak ve bir yarışmacı oylama sonucunda elenecek. Noyan ve Hayrettin bu günkü oylamada ya kal ya git savaşiının sonucunu öğrenecekler.  Toplamda bu ay yine üç kişi  elenme potasına girecek. Peki kim kimin ismini yazacak, bu henüz belli değil az sonra kara tahtanın önüne çıkacaklar ve kısa bir konuşma sonrasında oylarını verecekler. Muhtemelen guruplar arası bir çatışma yine sürecek, Semih ve gurubu aralarında anlaşarak sanırım Hayrettin’i  yazacaklar. Elbette ki Serkan’ların gurubu da bir kişi üstünde yoğunlaşacaklar. Kesin sonuçlar belli olmasa da şahsen benim görüşüm Hayrettin bu yarışmaya başlamadan veda edecek. Ütopya’dan 2 Ocak Cuma akşamı kim elenecek sorusunun cevabını az sonra yine bu sayfadan kesin sonuç olarak öğrenebileceksiniz.

Noyan 5 oy aldı.

Hayrettin 5 oy aldı.

Şimdi Ütopya’dan Hayrettin’mi elenecek yoksa Noyan’mı sorusunun cevabını halk oylaması neticelendirecek, yani izleyici  tarafından belirlenecek.

2 Comments

  1. o türkan yokmu o türkan, bence türkan ve semihi gönderseler ütopyaya huzur gelir,barakayı mikser gibi karıştıran onlar bencve tabii

  2. kuzenin bu konuya bi yorumu olacakmış onun adına yazıyorum. ben izlemiyorum cünkü:)
    kuzen yorumu:)
    abidin ilk geldiğinde iyiydi.günden güne kötü yüzü ortaya çıkıyor.özlem ve abidinin yeri yok üyopyada.semih ve kurretülayn aşkı süper.türkan ütopyada en yaşlı ve en çok çalışan kadın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.