Ütopya 27 Kasım oylaması

           

Ütopya yarışmasında yine oylama yapılıyor, 27 Kasım Perşembe günü Ütopya yarışmacıları kendi aralarında oylama yaparak ilk üçü belirlediler. İlk üçe kalan yarışmacılardan da birisi yarın ki halk oylaması sonucu elenecek. Elenme ihtimali olan, en çok oy alarak listeye girecekler az sonra belli olacak. Ütopya’da 27 Kasım Perşembe günü ilk üçe kalacak isimler için oylama başladı. Ütopya oylama sonuçlarını canlı anlatım yaparak sizlere sonuçları bildirmeye devam edeceğiz.

ütopya semihÖzlem, uzunca bir konuşmadan sonra Arda ismini tahtaya çizdi. Şimdi Murat kara tahtanın önünde ve o da elenmesini istediği bir yarışmacının adını verecek ve Türkan ablası için bir çizgi attı. kalan iki oyunu da Arda için kullandı. Serkan’da sıra o da kısa bir konuşma yaptı, Semih için bir çizgi attı. Altar içinde 2 çizgi ile oylarını belirledi. Sıra haşarı çocuk Semih’te oy kullanmak için kara tahtanın önünde ve uzun süreli bir konuşma yaptı ve Arda için oyunu kullandı. İnci şimdi oy kullanacak, üç oyunu da Semih için kullandı ve Semih potaya girdi. Altar’da sıra, şimdi o oy kullanacak ve Arda abisine üç oy kullandı. Arda oylamada ve o Türkan için ağır eleştirilerde bulunarak Özlem dedi.

Ütopya’da ilk üç isim belli oldu ve elenmesi muhtemel üç kişi Arda, Özlem ve Semih yarın ki halk oylaması sonucunda birisi Ütopya’dan elenecek.

Arda 12

Özlem 7

Semih 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.