Ütopya 22 Ocak oylaması

           

Ütopya’da oylama sonuçları heyecan yarattı. Ütopya 22 Ocak Perşembe günü yarışmacılardan kim kime oy verdi, kimlerin ismi yazıldı ve eleme potasına giren yarışmacıların isimleri az sonra belli olacak. 

ütopya

ütopya

Türkan guruptan ayrıldı ve tak başına kaldı, muhtemelen Serkan’ların gurubu onun ismini yazacak. İnci ve gurubu arasında tarifi imkansız ayrılıklar yaşanabilir. İnci belki de Semih’in gurubuna dahil olacak.  Türkan ve Semih arasında gerilim sürerken Kurretülayn’da isyancı tavırlar gösteriyor. Pınar yarışmaya yeni katıldı ve Tuncay ile sıkı dost oldu.  İnci bu günkü oylamada kilit ismi oynuyor. Kısacası Ütopya cadı kazanı gibi, az sonra oylama yapılacak ve üç isim halk oylamasına bırakılacak.

Tahtaya ilk olarak Noyan Çıktı ve Semih’e 3 oy verdi. Türkan kara tahtanın önünde, İnci için 3 oy kullandı. Kurretülay da sıra, 3 oyunu da İnci’ye verdi. Murat hasta ve gergin olarak oyunu kullanıyor ve o da Noyan için 3 oy kullandı. Abidin Özşahin tahtaya çıktı Semih’e 3 oy verdi. Semih 1 oy Noyan 2 oy da İnci’ye verdi.  Tuncay, Türkan için 3 oy kullandı. Altar çıktı ve Noyan’a 3 oy attı.  İnci, Türkan için 3 oy kullandı. Serkan Türkan için 1, artı iki oy daha verdi ve 3 oy atmış oldu.

 22 Ocak Perşembe Ütopya Oylama sOnuçları; İnci 8, Türkan 9, Noyan 7 oy aldı ve halk oylamasına bu üç isim kaldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.