TV8 Bu Tarz Benim’den ilk elenen kim

           

Bu Tarz Benim 17 Ocak Cumartesi haftanın galasında ilk elenen kim oldu?

Bu Tarz Benim jürisi

Bu Tarz Benim jürisi

Olaylı bir şekilde TV8 kanalına transfer olan Bu Tarz Benim de ilk eleme gecesi 17 Ocak Cumartesi gecesi çok hızlı başladı. Konuk jüri üyesi Hülya Avşar geceye resmen damgasını vurdu  “sen benim canım”ve sevilen şarkılarını seslendirdi. Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu 14 yarışmacı arasından birisini elemekte oldukça zorlandı.  Daha önce yayınlanan bölümlerinden yola çıkarak Bu Tarz Benim’den kim elendi sorusunun cevabını gecenin ilerleyen saatlerinde öğrenip sizlerle anında paylaşacağız. Yarışmadan kimin elendiğinin cevabını belkide daha önceki gala gecelerinde olduğu gibi 18 Ocak Pazar saat 00:50 sularına kadar uzayacak yayın sonucu belli olacak.

Şu anda podyuma çıkan yarışmanın iddialı ismi Nazlı Hamarat sanat güneşi rahmetlik Zeki Müren kostümü ile sahnede ve Jüriden tarz alabilmek için uğraşıyor.

TV8 Bu Tarz Benim’den ilk kim elendi sorusunun cevabını an ve an canlı olarak yine ve her zaman olduğu gibi bu sayfadan gece 12-1 sularında öğrenebileceksiniz.

Jüriden en az puanı alan Derya Yarar podyuma çıktı. Şimdi yarışmacı kızların belirleyeceği bir kişi daha podyuma çıkacak ve ikisinden birisi yarışmaya ilk veda eden isim olacak. Ve yarışmacı kızların hepsi Maria’nın ismini söylediler. Bu Tarz Benim yarışmasında bir ilk de böylece yaşanmış oldu. Maria ve Derya arasından bir kişi yarışmadan elenecek. Jüri oyları 2 ye 2 Hülya Avşar’ın vereceği oyla gidecek isim belli olacak.

Yeni Sezon TV8 Bu Tarz Benim’den  ilk  elenen isim Derya Yarar oldu. 18 Ocak Pazar saat 01:19 Derya Yarar gözyaşları içinde yarışmaya veda etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.