TV8 Bu Tarz Benim kim elendi 7-8 Şubat

           

TV8’de Bu Tarz Benim’den kim elendi? 

TV8 konuk jürisi Acun Ilıcalı ve yarışmacı Melisa Şahin

TV8 konuk jürisi Acun Ilıcalı ve yarışmacı Melisa Şahin

Bu Tarz Benim moda giyim yarışması kıran kırana bir rekabetle iki kanalda birden yayınlanıyor. Cumartesi gala gecesinde bir kişi daha yarışmaya ve 100.000 liralık ödüle veda edecek. Show TV  rekabet düzeyini artırdı ve Bülent Ersoy gibi bir Divayı konuk jüri üyesi yaparak yarışmada ki rekabet düzeyini en üst seviyeye çıkardı. Bu hafta TV8 yarışmaya jüri üyesi olarak yine Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri ve aynı zamanda TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’yı davet ederek reytinglerini artırmaya çalıştı. Hangi kanaldaki yarışma daha çok izleniyor? şahsen ben bilmesem de TV8 kanalını tercih edenlerden birisiyim.

Bu Tarz Benim 7 Şubat Cumartesi eleme gecesi kim elendi sorusunun cevabını sanırım 8 Şubat Pazar saat 01:00 sularında öğrenebileceğiz. Jüri üyeleri bu akşamki penformanslara göre puanlar veriyor ve özellikle Nur Yerlitaş bu gün en sevimli haliyle en yüksek puanları vermekten çekinmiyor.  Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’da bu akşam punlar da cimrilik yapmıyorlar.

Bu gece Bu Tarz Benim’e kim veda edecek? elenen isim kim olacak? an itibarı ile canlı anlatım yapılarak sosyal medya kullanıcılarına bu sayfadan iletilecektir.

Bu Tarz Benim 4. hafta elenen isim Gökçe Markal oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.