Turabi 500 bin Lirayı ne yaptı?

           
Turabi 500bin tL naptı?

Turabi 500bin tL naptı?

Acun Ilıcalı’ nın hayata gecirdiği Survivor yarışması 2014 yılına damgasını Turabi ile koydu. Turabi Çamkıran Star tv de yayınlanan Acun Ilıcalı nın düzenlediği Survivor da finale kaldı. Gönüllüler takımının bir oyuncusu olan Turabi Yiğit Dikmen ile finale kalıp SMS sonucuna göre de Yiğit Dikmen i elemişti. Yarışmada Yiğit ile çok tartışmalar yaşayan Turabi yarışmadan sonra Yiğit e sabrı ve onu anlayışla karşıladığı ve alttan aldığı için teşekkür etti.

Yarışmadan sonra aldığı ödülle birden ortadan kaybolan Turabi karşımıza çıkıverdi. Kanal Türk de programa katılan Turabi Çamkıran Survivordan kazandığı 500 bin tl yi hala almadığını söyledi ve elini cüzdanına atıp içinden Çıkardığı 45Tl yi de anne babasının bayram harÇlığı olarak verdiğini söyledi. Hayatına artık dansçı olarak da devam etmeme kararı aldığını dile getiren Turabi kazandığı 500bin tl yide ailesine vereceğini bi kısmını ailesinin borçlarını kapamak için babasının kullnacağını kalanının da onların nasıl değerlendireceğini de bilmediğini açıkladı. Yarişmadan kazandığı arabayı da annesine hediye etmişti.
Turabi bundan sonra hayatını dans ve kafes döğüşü yaparak değerlendirmek istemediğini. Tv ye oyunculuğa sıcak baktığını açıkladı.
Ne diyelim Turabi güle güle harca. Bileğinin hakkıyla kazandın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.