Tuba Büyüküstün boşanıyor mu?

           

 

tuba

En çok izlenen diziler arasında yer alan “Kara Para Aşk” dizisi oyuncusu Tuba Büyüküstün ve “Hayat Ağacı” oyuncusu Onur Saylak taze evliler hakkında ortada dolaşan tatsız boşanıyorlar iddiaları ile gündemdeler.

Gönülçelen dizisi ile aynı dizide rol arkadaşı olan cift Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak hakkında n medya ya da boşanıyorlar mı haberleri gündeme oturdu. Bunu sebebi de Tuba Büyüküstün ün kızları ile yurt dışında tatile çıkması ve bu tatile Onur Saylak’ ın katılması..

Tuba Büyüküstün çocukları Toprak ve Maya ile annesinin Bodrum da ki evine geçti. Daha sonra çocuklarının pasaport işlemleri için koşuşturan Tuğba Büyüküstün İtalya’da çocukları ile tatil planları yapıyor dedikoduları hayranlarına ayrılığın işaretini veriyor dedirtti. bayram da da Saylak ın yanlarına gidip gitmeyeceği bilinmiyor..

Bu arada Kara Para Aşk dizisi oyuncusu Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek ekim 14 de dizinin satışı ile ilgili bir fuar organizasyonuna katılacak. Dizinin 40 ülkeye pazarlanacağı planlanıyormuş.Ay yapıma ait dizi Türkiye de izlenme rekorları kırarken 40 ülkede de izlenme rekorları kıracağı bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.