Tr Chat Sohbet

Tr Chat Sohbet

Tr sohbet  ya da tr chat sitesi   olarak, 12 yıldır  birlikte eğleniyoruz.  Gurbetçi kardeşlerimiz ile radyoda müzik dinliyor,  muhabbet ediyor, tanışıyor, kaynaşıyoruz.

Daha ziyade çalışmak için yurt dışına gitmiş kardeşlerimiz zaman içerisinde oraya yerleşke kurmuşlardır. O kahraman nesillerin çocukları anne babalarına oranla çok daha şanslıdır.  Günümüz teknolojisiyle vatan özlemini gidermek eskiye göre daha avantajlıdır. Örnek verecek olursak, Almanya’da yaşayan ya da Avrupa’nın her hangi bir ülkesinden Türkiye özlemi çekenler İnternet aracılığı ile iletişim sıkıntısı yaşamazlar.  Telefon bir kenarda dursun Google ya da başka arama motorları sayesinde rahatlıkla iletişime geçebilirler.

Dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan TC vatandaşları Türkiye’den birilerini bulup muhabbet etmek için arama çubuğuna  , tr chat,   Türk sohbet yazmaktadır.  Bu arama terimlerini yazmalarının tek gayesi Türkiye özlemi ve Türkçe sohbet imkanı sunan  platformlara ulaşmaktır.  Bu yüzdendir ki  İnternet ortamında tr chat  isimli onlarca yüzlerce sunucu bulunmaktadır.

Hemen hemen bütün sunucularda #trsohbet odası mevcuttur, #Türksohbet  odaları da aynı mukabilde bulunmaktadır.   Son yıllarda kullanıcı sayısına oranla   #tr chat  odası da bir çok platformda boy göstermektedir  Bu odalar aslında global olarak hizmet verse de küçük siteler  henüz yeterli kullanıcı sayısına ulaşamadığı için  sadece özel odalar kullanmaktadır.

Epeyce eğlenceli olan bu odalarda geyik muhabbeti gırıla gitmektedir. Almanca, Fransızca, Rusca kısacası  bir çok dil bilen katılımcıların yaptığı espriler gündelik hayatın sıkıntılarını unutturmaktadır.

Tr Sohbet Mobil

Mobil bağlantı kurup  sohbet etmek isteyenlere özel,  web sayfamız kolay sohbet imkanı sunmaktadır.  Zaten artık ziyaretçilerimizin yüzde 80 ı mobil bağlantı kuruyor, playstore, apple  girişlerimiz mevcuttur. Ayrıca sitemize özgü mİRC script mobil uyumludur, gönül rahatlığı ile bu programı indirip kullanabilirsiniz.  Özel dizayn edilmiş yeni web sayfamız  sizlerin en basite indirgenmiş, en hızlı bağlantı ile sohbet etmenizi sağlamaktadır.  Tr sohbet mobil yazarak sitemize ulaşmanız bir kaç saniyeden öteye geçmez.

Tr Sohbet Odası

Dünya geneline yayılmış gurbetçi kardeşlerimizin buluştuğu, Türkiye’nin en seviyeli sohbet odasıdır.  Yüksek ziyaretçi kitlesine sahiptir, tr chat yazarak arama yapanların odak noktasıdır.  Bu oda da neler bulacaksınız, kimlerle karşılaşacaksınız?

  1. Dostluğu arkadaşlığı, seviyeli bir ortamı bulacaksınız, aşkı sevgiyi belki de burada bulacaksınız.
  2. Kayıtsız şifresiz, üyeliksiz bağlantı bulacaksınız, kimse size üye ol, rumuzunu şifrele demeyecektir.
  3. Türkiye’den ve dünya genelinden ziyaretçi kitlesi ile karşılaşacaksınız. İsmini  dahi duymadığınız yabancı bir ülkeden gelen arkadaş bulacaksınız.
  4. Eğlenceyi, en güncel esprileri burada göreceksiniz, sizde duramayacak katılacaksınız.
Tr Chat Sohbet Arama Hacimleri
  • tr sohbet;  yüz bin ila bir milyon kişi bu şekilde arama yapıyor.
  • Sohbet tr; bin ila on bin kişi her ay bu şekilde Türkiye’den bir chat sitesi arıyor.
  • Tr Chat; yine bin ila on bin kişi bu terimleri kullanarak arama gerçekleştiriyor.
  • Chat tr; aynı oranda arama hacmi var.
  • Chat sohbet tr; yüz kişi ila bin kişi (aylık ortalama arama hacmi)
Tr sohbet

TR chat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 32 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 02 Kasım 2021

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.