Tarz Benim korunma altına alınan kim

           

Bu Tarz Benim 12 Aralık Cuma günü yalnızca en çok yıldız alan bir kişi korunma altına alınacak ve haftanın prensesi olarak taç takılacak. Korunma altına alınan kim? sorusunun cevabı ise 5 gün boyunca toplamda en çok yıldız alan yarışmacı olarak belirlenecek. Bu Tarz Benim yarışmasının yeni sezon tanıtımları izleyicinin kafasını biraz karıştırsa da Özlem Özden, Ezgi Baylar, Nurcan-Aycan kardeşler ve Ayşenur Balcı haftanın  finali için bu gün son kez podyuma çıkacaklar, yarın akşam Cumartesi elemesinde de bir isim daha elenecek. Yine bu gün yani 12 Aralık Cuma günü tek bir yarışmacı korunma altına alınacak, yarışmanın formatı gereği iki kişi  finale doğru tek kişiye düştü.

nUR yERLİTAŞ

nUR yERLİTAŞ

Jüri üyesi Nur Yerlitaş Ebru Gündeş’in bir şarkısıyla programı açtı sayılır.Şu anda Tarz yarışmasında ki kızlar podyuma çıktılar ve az sonra en çok yıldız alan kim olacak sorusunun cevabını öğrenmeye başlayacağız. Elbette ki çok izlenen moda giyim yarışması artık yarışmacıların azlığından dolayı 2 kez kıyafet değerlendirmesi yapılıyor ve reklam süresini de epeyce uzun tutuyor. Bu Tarz Benim 12 Aralık Cuma günü en son kim korunma altına alındı sorusunun cevabı sanırım saat 19:00 civarında öğrenilebilecek. Canlı anlatım yaparak sizlere korunma altına kim alındı sorusunun cevabını yine en erken biz vereceğiz, bu sayfadan yarışma sonuçlarını dakikası dakikasına öğrenebilirsiniz.

İlk olarak Ayşenur Balcı podyuma çıktı leopar desenli pijama ile jürinin karşısında. Tuğçe pijama giyipte elenmiş bir yarışmacı olarak sütüdyoda gözyaşlarına boğuldu. Ayşenur Balcı Nur Yerlitaş hariç jüri beğenmedi ve ilk turda yıldız alamadı. Şimdi Aycan Nurcan kardeşler podyuma çıktılar ve ilk turda ikizlerde yıldız alamadı. Ancak fragmanlarda 2. turda  görülen Aycan’ın sexi dansı bence çok konuşulacak. Özlem Özden podyuma siyah İspanyol paça pantalon ilk anda benim bile dikkatimi çekti, şahsen ben beğenmedim bakalım jüri ne diyecek. Özlem saz çalmaya başladı bekleyeceğiz biraz sonuç için.  Yaklaşık 20 dakika konuşulduktan sonra araya birde reklamlar girdi.

Canlı anlatıma yaklaşık 15 dakika sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yukarıda da belirttiğim gibi korunma altına  kim alındı sorusunun cevabı 19:00 civarında belli olacak ve canlı olarak sizlere ileteceğiz.

Özlem Özden tarz olamadı ve yıldız da alamadı. Ezgi Baylar’da mavi bir abiye ile podyuma çıktı ve o da ilk turda hiç bir yarışmacı yıldız alamadı.

12 Aralık Cuma günü en çok yıldız alan yarışmacı olarak Ayşenur Balcı taç taktı ve korunma altına alınmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.