Survivor All Star simit ödülünü hangi takım kazandı?

Survivor All Star 14 Mart Cumartesi akşamı ödül oyununu kazanan takım simit sarayından simit ve çay ödülü kazanacak. Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı bu ödülü kazanıp karınlarını doyurmak için müthiş bir mücadele veriyor. Dominik Cumhuriyeti’n de All Star heyecanı son hızla devam ediyor, ada da açlık hat safhada, yarışmacılar açlıktan resmen ağlar duruma geldi. Bu günkü ödül oyununu kazanan takım 2 şer çay ve 2 şer tane simit yiyerek açlıklarını bir nebze olsun yatıştırmaya çalışacaklar. Ödül oyununda yine zorlu bir parkur geçilecek ve üç tane küp devrilecek, hızlı olan kazanıyor. Şu an gönüllüler takımı 4, ünlüler takımı 5. Turabi son oyunu kazandı, şimdi Berna Sahra mücadelesi başladı. Berna kazandı ve son durum 5-5 oldu.

survivor All star 14 mart ödül oyunundan bir görüntü

survivor All star 14 mart ödül oyunundan bir görüntü

Hakan ve Bozok çok hızlı parkura girdi, Hakan önde gidiyor. Bozok da geldi ve küpleri devirdi, 6-5 oldu. Şimdi Serenay Özlem mücadelesi b aşladı, az farkla Serenay önde gidiyor. Serenay kazandı ve son durum 6-6 oldu. Doğukan Turabi karşısında, Doğukan öne geçti, Turabi kazandı. Gönüllüler takımı 7, ünlüler takımı 6.  Merve Aydın Begüm’e karşı parkura başladılar. Merve çok hızlı ve kazandı son durum 7-7 oldu.  Hilmicem Anıl yarışını Hilmicem kazandı ve Gönüllüler takımı 8-7 öne geçti. Almeda Nadya parkura giriş yaptı, Almeda önde gidiyor şimdi atışlar yapılıyor. İkisi de atış yapıyor ama salise farkla Almeda kazandı ve durum 8-8 oldu.

Şimdi eşleşme zamanı, en iyi kız ve en iyi erkek yarışmacılar arasında yarış yapılacak. Hilmicem, Doğukan ve Nadya Merve aydı ile eşleşti. İlk olarak Doğukan Hilmicem ile mücadeleye başladı ve bu arada şiddetli yağmur başladı. İkiside çok hızlı, atışlar başladı. Doğukan kazandı durum 9-8 oldu. Nadya Merve Aydın mücadelesi başladı.

Ünlüler takımı simit ödülünü kazandı, 10-8.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.