Survivor All Star Sembol oyununu kim kazandı 24 Şubat

           

Survivor All Star Sembol Oyununu kazanan kim oldu? 24 Şubat 2015 Salı günü oynanan Sembol oyunu Kıbrıs bileti olacak.  İlk senbol oyunu kazanan Serenay Aktaş oldu. En iyi kız ve En iyi erkek yarışmacı  Sembol oyunundan sonra belli olacak. Her hafta bu oyundan oynanacak ve en çok sembol oyununu kazanan bir kız bir erkek yarışmacı direk Kıbrıs finaline katılma hakkı kazanacak. Survivor sembol oyununu Alp Kırşan sunuyor.

Alp Kırşan

Alp Kırşan

Survivor Sembol oyunu

7 aşamadan oluşuyor,  Bu turda 4 bayan elenecek, Kızlar kendi aralarında yarışıyor. Denge tahtasını geçip atış yapıyorlar. Sahra ve Serenay ilk kazanlar, üçüncü kazanan, Nadya, Begüm kazandı fulya, Duygu, berna, Özlem kaybetti. Şimdi diğer gurup yarışacak. 8 bayan yarışıyor 2 si elenecek. mERVE oflaz önde gidiyor, Merve Aydın ilk vidayı söktü. Sembol oyunu çok hızlı bir oyun canlı anlatım da olabilecek aksaklıklar için şimdiden özür dilerim.

Labirent oyunu 3 topla oynanacak. Basket gibi bir oyun, düdükle birlikte başladı. Merve 1, Seda 1 oldu. Serenay da basket attı. Merve ilk kazanan ve ardından Serenay kazandı. Şimdi kızlar arası sembol oyunu finali oynanacak. Serenay ve Merve Aydın bütün parkurları geçti ve şimdi finalde karşılaşıyorlar.

Sernay seramiği kırdı ve 1-0 önde. Şimdi Merve ve o da kırdı durum 1-1. sERANAY 4-2 ÖNDE GİDİYOR. Serenay 5 oldu, şimdi sıra Merve’de kıramadı. Seranay yine kırdı 6-2 önde on olan kazanacak. Sernay 7 oldu, Merve 3. Seranay kırdı 8 oldu durum 8-3.

Survivor All Star Sembol oyununu kızlar arasından ilk kazanan Serenay Aktaş oldu.

Az sonra erkekler arası senbol oyunu oynanacak.

Sürvivor senbol oyununda erkekler arası yapılan yarışmalarda senbol için finale Doğukan ve Anıl oldu. Finalde kazanan senbolün sahibi olacak. Şimdi seramik kırma oyunu oynanıyor. Doğukan 1-0 önde Doğukan iyi başladı. Anıl da kırdı 1-1. Doğukan kırdı 2, Anılda 2 oldu.

Reklam arası, az sonra net sonucu ileteceğiz.

Survivor All Star’da senbolü alan Anıl Tetik oldu. Bu hafta en iyi kız Serenay Aktaş, En iyi erkek Anıl Tetik oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.