Survivor All Star ödül oyununu kazanan takım 23 Mart

Survivor All Star ödül oyununu kazanan takım sarelle yemenin keyfine bakacak. 23 Mart 2015 Pazartesi akşamı Survivor’da sarelle’yi hangi takım kazandı? Ada konseyinde ismi yazılan ve elenme adayı olan Begüm ödül oyunlarında da oynayacak.

Almedave Doğukan
Almedave Doğukan

Survivor All Star ödül oyunu canlı anlatım

Doğukan ve Hilmicem zorlu parkura ilk başlayan isimler oldu ve Hilmicem kazandı, Gönüllüler takımı 1, ünlüler 0.

Serenay Bagüm parkura başladı ve Begüm önde gidiyor. Serenay öne geçse de Begüm peşini bırakmıyor. Atışlarda Begüm kazandı ve durum 2-0 oldu.

Hakan Taner’e karşı yarış başladı ve Hakan önde gidiyor. Çok zor bir kulvar, engelleri aşmak oldukça güç ve dikkat istiyor. Ve şimdi taner engelden düştü. Hakan atışlarda kazandı ve durum 2-1.

Merve Aydın Özlem ile etaba başladı. Merve çok iyi bir çıkış yaptı ve önde gidiyor. Özlem peşini bırakmıyor, denge tahtasını ilk geçen Merve oldu. Özlem düştü, Merve atışa başladı ikiside atamıyor ve sonunda Merve kazandı 2-2 oldu.

Bozok ve Anıl engelleri geçmeye başladı. Bozok önde gidiyor, Anıl hemen ardından geliyor. Bozok düştü ve Anıl öne geçti. Anıl atış yapıyor, ikisi de atış yapıyor ve Bozok kazandı. 3-2 oldu.

Berna Nadya ödül için yarışa başladı. Sarelle ve ekmek ödülü için müthiş bir yarış yapıyorlar. Berna önde giderken düştü geri kalktı. Avantaj Berna’da atış yapıyor. Nadya atış yapıyor ve Berna attı son durum gönüllüler takımı 3, ünlüler takımı 3.

Demir kule engelinde değişiklik yapıldı ve artık yarışmacılar yarısından geçiş yapabilecekler.

Reklam arasından sonra Turabi ve Pascal mücadelesi başladı. Turabi atış yaptı ve kazandı. Gönüllüler takımı 4. Ünlüler takımı 3 oldu.

Merve  Oflaz Seda’ya karşı, son hızla kulvara girdiler Merve önde gidiyor, Seda bir an öne geçse de yarış başa baş gidiyor. Aynı anda atışa başladılar ama Seda kazandı 5-3 oldu.

Ödül oyununda 10 olan kazanacak. Anıl Hasan etaba başladı, Hasan çok hızlı gidiyor farkı iyice açtı. Atış hakkı Hasan’da ama Anıl kavuştu ve atışları da kazandı son durum 5-4 gönüllüler önde gidiyor.

Pascal ve Bozok başa baş bir çıkış yaptılar, Bozok öne geçti, aynı hizadalar, Pascal atışa başladı, Bozok attı . ve kazandı, Gönüllüler takımı 6, ünlüler takımı 4 oldu.

Berna Özlem ile yarışmaya başladı, Özlem önde başladı ama Berna ona yetişti. Atışa Berna başladı 1 tane attı, Özlem de attı 11 oldu atan kazanacak ve Berna kazandı 6-5 oldu.  Özlem düştü ve hafif sakatlık geçiriyor, doktor muayene ediyor.

Merve Aydın Seda mücadelesi başladı. Merve önde gidiyor, Seda peşinde farkı açtırmadı. Atışa ilk başlayan Merve oldu ve ilk atışını boşa yaptı. Şimdi attı ve kazandı.  Son durum 6-6 oldu.

Hilmicem Hakan çok hızlı başladılar. Hakan önde gidiyor, Hilmicem peşinde. Atışa başladılar ve Hilmicem 1. yi attı ve 2. yi de attı. Gönüllüler 7, ünlüler 6 oldu.

Serenay Nadya sarelle kazanmak için mücadele başladı. Serenay önde gidiyor, Nadya peşinde. Serenay avantajlı durumda ve atışa başladı, ikisi de atış yapıyor ve Serenay kazandı 7-7 oldu.

Doğukan Turabi ile yarışa başlıyor. 3 Sayı daha alan takım kazanmış olacak. İkisi de çok hızlı ama Doğukan düştü tekrar kalktı. Doğukan şimdi öne geçti ve atışa başladılar. Doğukan kazandı. Ünlüler 8, gönüllüler 7 oldu.

Merve Oflaz Begüm ile yarışa başladı, Begüm önde gidiyor. Başa baş sayılırlar, Atışa başladılar, Begüm 1 tane attı, Merve henüz hiç atamadı, şimdi attı ve Begüm attı ve kazandı 8-8 oldu.

Doğukan Turabi yeniden yarışıyor ikiside hızlı Doğukan tekrar düştü. Turabi düştü ikisi de atışa başladı ve Turabi attı gönüllüler takımı 9, ünlüler takımı 8 oldu. 10 olan takım sarelleyi kazanacak.

Merve Begüm etaba başladı, Merve önde gidiyor. Begüm attı ve Gönüllüler takımı ödül oyununu kazandı. 

 

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.