Survivor All Star ödül oyununu kazanan takım 16 Mart

           

Survivor All Star 16 Mart ödül oyununu kazanan takım hamburger ve patates cips yiyerek açlıklarını dindirdiler.  Ayrıca Survivor ödül oyununu kazanan takım ekstra birer hamburger de Acun Ilıcalı’dan yiyecekler. Çamur içinde geçecek olan bir kulvar, 4 kız 4 erkek yarışıyor. Ödül oyununu  yine 10 olan takım kazanacak. 2015 Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? gönüllüler takımı mı kazandı? yoksa ünlüler takımı mı? İki takım da çok iddialı konuşuyor ve iki takım da kazanma hırsıyla dolu. İki takım da çok aç ve iki taraf da hamburger ve patates cipsi için her şeylerini ortaya koyup çamurlar içerisinde kazanmak için çırpınıyorlar.Merve Aydın “çok açım ve bu oyunu kazanabilmek için elimi, kolumu başımı ortaya koyup kazanmak için her şeyi yapacağım” diyerek, içinde bulunduğu durumu biraz anlattı. Bu müthiş mücadeleyi  canlı anlatım yaparak an ve an sonuçları sizlere bu sayfadan ileteceğiz.  Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybedip Merve Oflaz için tam 5 oy kullanınca ada da gerilim yükseldi. Eski Şampiyon Merve Oflaz bu gün oynanacak hamburger ödüllü oyunda yer almıyor. Arkadaşları için çok sitemli konuştu ve yarın akşam ki SMS sonuçlarını bekliyor.

Hamburger ödül oyunu platformu

Hamburger ödül oyunu platformu

Survivor All Star hamburger ödül oyunu sonuçları

İlk olarak Hakan ve Bozok ile başladı ve Bozok önde gidiyor. Hakan çok yaklaştı, çok zor bir oyun, resmen çamurların içinde  parkuru bitirdiler ve atışlarda Hakan kazandı, ünlüler 1, gönüllüler 0.  Sahra Işık ve Almeda zorlu kulvara girdi, çamur içinde yarış devam ediyor, Sahra önde gidiyor ve Sahra kazandı durum 1-1 oldu.

Doğukan ve Hasan çok hızlı başladı az farkla Hasan önde gidiyor. Şimdi topla beraber çamura atladılar ve atışa başladılar ve Hasan kazandı, gönüllüler takımı 2, ünlüler takımı 1 oldu.

Berna Begüm mücadelesi başladı, Berna hızlı başladı. Begüm torbayı buldu ama Berna önde gidiyor. Berna atışa başladı ama atamadı, yine atamadı. Şimdi attı ve kazandı son durum 2-2 oldu.

Pascal ve Turabi etaba başladı, ikisi de hızlı, az farkla Turabi önde gidiyor. Turabi atışa başladı ve kazandı, 3-2 oldu. Birde artistik dans yaparak aldığı sayıyı kutladı.

Anıl Hilmicem’e karşı yarışa başladı ve Hilmicem iyi bir çıkış yaparak öne geçti. Anıl hemen ardından geliyor. Atışa başlayan Hilmicem oldu ve kazandı, gönüllüler takımı 4, ünlüler takımı 2.

Merve Aydın Nadya yarışa başladılar. iki yarışmacı da çok hızlı, Merve yanlış yerden geçince avantaj Nadya’ya geçti. Ancak Merve tekrar geldi ve öne geçti. Nadya kazandı ve 5-2 oldu.

Ödül oyunu devam ediyor, Hamburger için kıyasıya mücadeleyi  10 olan takım kazanacak.

Serenay ve Özlem hızlı çıkış yaptı, başa baş gidiyorlar, Özlem tökezledi, Serenay öne geçti. Serenay kazandı 5-3 oldu.

Şimdi 1 kız bir erkekten dörder tane takım yapıldı.

Berna Sahra başladı, Berna önde gidiyor. Sahra yakaladı, şimdi başa başlar. Hasan ve Hakan da başladı, başa başlar şu anda. Berna atışı yaptı ve ünlüler 4, gönüllüler 5 oldu.

Merve Özlem etaba başladı ve Merve önde gidiyor. Merve starta varınca Pascal giriş yaptı çok avantajlı durumdalar ancak Turabi inanılmaz bir hızla geliyor ve yetişti sayılır. Atışa başladılar ancak Merve atışlarda iyiydi ve durum 5-5 oldu.

Serenay ve Nadya etaba dalış yaptılar ve başa baş gidiyorlar. Serenay öne geçti ve arayı açıyor. Nadya bırakmadı hemen ardında. Doğukan giriş yaptı, Bozok zorluyor. Nadya atışları kazandı ve gönüllüler takımı 6, ünlüler takımı 5 oldu.

Almeda Begüm çok hızlı başladılar, Begüm önde kaçıyor. Almeda’da bariyer dibinden geliyor. Avantaj gönüllülerde, Hilmicem önde gidiyor. Anıl çok geride, Begüm atışları yaptı ve kazandı, gönüllüler takımı 7-5 önde.

Merve Özlem teke tek yarışacaklar. Almeda’nın yerine Merve Oflaz yarışacak. Şu anda Merve önde, Özlem öne geçti. Özlem kazandı ve 8-5 oldu.

Doğukan Bozok ile yarışa başladı ve önde giden Doğukan. Bozok geliyor, çok hızlılar atışlara başladılar ve Bozok kazandı, 9-5 Bu arada Hakan ve Turabi kavga etmeye başladılar.

Turabi bu oyundan ihraç edildi ve bir uyarı daha almış oldu.

Merve Aydın Begüm etaba çok hızlı giriş yaptı. Merve kazandı ve durum 9-6 oldu. Gönüllüler 9, ünlüler 6.

Nadya Berna’ya karşı, Nadya kazanırsa ödülü gönüllüler takımı kazanmış olacak.

Reklam arasından sonra neticeleri vermeye devam edeceğiz.

Survivor All Star yarışmasında kazanan gönüllüler oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.