Survivor All Star ödül oyununu hangi takım kazandı 28 Şubat

           

Survivor All Star 4. bölümde ödül oyunu oynanıyor ve kazanan takım balık tutabileceği olta takımına sahip olacak, bu sayede yemekte balık yiyebilecekler.  Ödül oyunu denizin içine hazırlanan kulvarda  yapılacak. Kızlar ve erkekler birbirlerine bağlı olarak yarışacaklar. Geçtiğimiz bölümlerde Ünlüler takımı 3, gönüllüler takımı 1 oyun kazanabilmişti.

Survivor ödül oyunu etabından bir görüntü

Survivor ödül oyunu etabından bir görüntü

Survivor All Star Ödül oyunu Olta takımını kazanan

 

Bozok ve Sahra, Ahmet Dursun ve Merve ile yarışıyor. Sahra çok kötü düştü, çığlık atıyor ve herkes şokta. Sahra2da önemli bir şey yok ama sakatlık riski olunca Acun Ilıcalı yarışı bireysele dönderdi.

İlk mücadele Hakan ve Bozok arasında başladı. Hakan önde gidiyor, Bozok 5 saniye kadar arkasında gidiyor sudan çıktılar, Bozok düştü ve Hakan halkaları da geçirdi ünlüler takımı 1-0 önde.

Berna Nadya ile suya atladı ve yarış başladı, başabaş gidiyorlar ve tranbolinden Nadya geçti halkalarıda attı durum 1-1.

Doğukan Taner ile kulvara başladı ama Doğukan çok hızlı ve kutulara atış yapıyor. Taner 1 tane attı,2 oldu ama Doğukan kazandı ünlüler 2-1 önde.

Serenay Özlem ile yarışa başladı ikiside suya aynı anda atlasa da Serenay epeyce önde. Özlem atak yaptı ve öne geçti, şimdi atış yapıyor ve kazandı son durum 2-2 oldu.

Ahmet Dursun Hilmicem ile yarışa başladı Ahmet devrildi, Hilmicem avantajlı, farkı da açtı şimdi atış yapıyor kazandı. Gönüllüler 3, ünlüler 2 oldu.

Merve Oflaz Seda ile etaba başlafdı,i Seda önde gidiyor, Merve’de geldi. Seda denge çubuğunda düştü ve Merve öne geçti, atışlara başladı kazanan Merve oldu 3-3.

Anıl Hasan’a karşı yarış başladı Anıl çok iyi başladı ama Hasan ona kavuştu, Anıl denge çubuğunda düştü Hasan iki atış yaptı ama Anıl kazandı, ünlüler 4, gönüllüler 3 oldu.

Merve Sahra’ya karşı, Dr Sahra’ya oynayabilir demiş başa baş gidiyorlar Merve öne geçti ve avantajlı durumda atışa başladı 1. yi attı, 2. yide attı 3 oldu ve Merve kazandı, 5-3 oldu.

Hakan Hilmicem’e karşı yarışıyor, ikisi de çok hızlı başladı, Hilmicem kazandı. Durum 5-4.

Merve Nadya suya atladı engelleri geçiyorlar başa baş yarış çıkıyor, şimdi Nadya öne geçti. Nadya denge çubuğunu geçti atış yapıyor Merve üç taneyi attı ve ünlüler 6, gönüllüler 4 oldu.

Ahmet Dursun Turabi etaba başladı ve Ahmet Dursun kazandı. 7-4.

Sahra Berna ödül oyunu için suya atladı başa başlar, Berna önde ve Berna kazandı 8-4.

Doğukan ve Hasan yarışa çok süratli başlladı, Doğukan önde gidiyorsa da Hasan da çok hızlı.  Hasan Kazandı Ünlüler 8, gönüllüler 5 oldu.

Seranay Seda başladı ikisi de çok hızlı, Serenay öne geçti, avantaj onda. Serenay kazandı durum 9-5 ünlüler önde.

Survivor All Star’da ödülü oyunu 10 olan takım kazanacak ve balık ziyafeti için olta takımları onların olacak.

Anıl Bozok ile yarışıyor, Bozok çok hızlı avantaj onda. Bozok kazandı ve ödül oyunu için son skor ünlüler 9, gönüllüler 6. 10 olan takım ödülü alacak.

Merve Özlem ile yarışa başladı ve muhtemelen de kazanacak olan Özlem çünkü, reklam arası olmadı. Evet aynende öyle oldu Özlem kazandı 9-7 oldu.

Eşleşmeler belli oldu, şimdi Doğukan Hilmicem ile yarışa başladı. Hilmicem önde geldi ve atışa başladı 3 taneyi de attı durum 9-8 oldu.

Hakan Turabi’ye meydan okumuştu şimdi ödül oyunu için kapışıyorlar. Hakan önde başladı, Turabi çok yakınında başa başlar, şimdi Hakan önde. Turabi atışa başladı ve üçünü de attı durum 9-9 oldu.

Survivor All Star ödül oyununda son durum 9-9  son yarışı kazanan 10 olacak ve ödülü alacak.

Reklam arasından sonra canlı anlatım ile sonucu an itibarı ile sizlere ileteceğiz.

Önce kızlar sonra erkekler yarışacak.

Merve Özlem ile yarışa başladı ve Merve önde gidiyor, avantajlı durumda.

Ahmet Dursun Hilmicem’de arkadan atladılar suya. Avantaj Ahmet DURSUN’DA ancak Hilmicem öne geçti. Ahmet dursun kazandı.

28 Şubat Cumartesi Survivor All Star’da ödül oyununu Ünlüler kazandı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.