Survivor All Star erzak oyunu hangi takım kazandı?

           
Survivor halka oyunu havuzlu platform

Survivor halka oyunu havuzlu platform

Survivor All Star 23 Şubat erzak oyununu kazanan takım yiyecek sorununu çözmüş olacak. Ünlüler takımı mı kazandı? gönüllüler takımı mı?  2. ödül oyununda ki yiyecekleri hangi takım aldı?

Survivor ünlüler takımı an itibarı ile 3-1 önde, favori onlar gibi görülüyor. Survivor’da 2. ödül oyunu ada da ki yemek sorunu için çok önemli kazanan takım erzak alacak ve bu sorunu çözecek.

Survivor All Star yarışmasını canlı anlatım ile sizlere dakika dakika bildireceğiz. Yarışmanın önemli anları ve takımların skorlarını an itibarı ile naklen sizlere bu sayfadan ileteceğiz.

Ödül için erzak kazanmak için oynanacak oyunda, yüksek bir kaydıraçtan havuza kayılacak daha sonra ellerinde ki halkalar karşıda ki direklere atılarak takılacak, sistem böyle.

Duygu Hilmicem, Anıl Merve olarak eşleştiler. Halka oyunu başladı avantaj Merve’de 4 halkayı da geçirdi, Ünlüler 1, gönüllüler 0. Şimdi Pascal Bozok’a karşı, pascal avantajlı, Almedie Sahra yarışıyor, başabaş geldiler Almedia atamadı Sahra attı durum 1-1 oldu.

Doğukan Turabi ile yarışıyor, Merve halkaları geçirdi, ünlüler 3 gönüllüler 1 oldu. Gönüllüler arasında tartışma çıktı, ağız kavgası yapılıyor.  Şu an durum 5-4 oldu, gönüllüler takımı öne geçti.

Şimdi Sahra Merve, Bozok Anıl’la devam ediyor Bozok halkayı attı ve kazandı durum 3-2.

Hakan faul yaptı, halkayı eliyle tuttu, durum 3-3. Özlem Almedia ile yarışıyor ama Özlem düştü. Ardından Pascal suya atladı Hasan zorluyor, Hasan halkaları geçirdi ve durum 4-4 oldu.

Merve önde Özlem onu yakaladı Merve avantajlı, ikisi de halkaları geçiremedi. Merve kazandı durum 7-5 ünlüler önde.

Survivor 2. ödül oyunu erzak kazanma şansı, ünlüler önde gidiyor. Doğukan, Bozok yarışıyor ve Bozok kazandı, durum 7-6 ünlüler takımı yine önde.

Pascal Almedia ve karşılarında Hilmicem ve Duygu.

Survivor all star yarışmasında reklam arası verildi, daha sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Son durum ünlüler 7, gönüllüler takımı 6. Yarışma devam edecek.

Ünlüler takımı 2. oyunu 10-6 kazandı ve erzakları adalarına götürecekler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.