Survivor All Star dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

survivor dokunulmazlık oyunuSurvivor All Star Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 23 Şubat Pazartesi erzak oyununu kazanan ünlüler takımı toplamda oynanan 2 oyunu da kazandılar. Ünlüler bu oyunu da kazanırsa 3-o önde olacaklar. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım büyük bir avantaj elde edecek.

Survivor Dokunulmazlık oyunu canlı anlatım, takımların sonuçları an ve an bu sayfadan iletilecek.

Survivor All Star dokunulmazlık oyunu skorları

Ünlülerden Ahmet Dursun, gönüllülerden Turabi ve Turabi kazandı, Gönüllüler 1, ünlüler 0. Merve Aydın ve Sahra yarışa başladı, Merve Önde geldi avantaj onda ama Sahra da geldi. Merve kazandı durum 1-1. Hilmicem ve Doğukan yarışıyor, Doğukan düştü, avantaj Hilmicem de. Hilmicem kazandı durum 2-1 oldu. Nadya ve Berna başladı yarışa. Nadya açık ara kazandı, gönüllüler takımı 3, ünlüler takımı 1 oldu. Hakan ile Anıl mücadelesini hakan kazandı, durum 3-2. Begüm ve Almede yarışıyor Begüm önde gidiyor, Begüm kazandı. Gönüllüler 4, ünlüler 2. Pascal ve Taner arasındaki mücadeleyi Pascal kazandı, durum 4-3. Şimdi Fulya Seda’ya karşı yarışıyor, Fulya önde gidiyor ve Fulya kazandı 4-4.  Şimdi Anıl Hasan ile mücadele ediyor. Hasan merdivenden atladı ve bu kural ihlali olarak kabul edildi ve diskalifiye oldu, sayı ünlülere yazıldı 5-4. Serenay Aktaş Özlem ile yarışa başladı, Serenay önde geldi, merdivenleri diziyor, avantajlı durumda sayıya gidiyor ama Özlem atak yaptı ve son anda Ünlüler yine kazandı 6-4. Dominik’de Survivor devam ediyor, Ahmet Dursun Turabi’ye karşı yarışacak.

Survivor reklam arası verdi, az sonra birlikteyiz. Son durum ünlüler 6, gönüllüler 4. 7 olan takım dokunulmazlık oyununu kazanmış olacak.

Ahmet Dursun çok hızlı başladı ama Turabi’de zorluyor. Fakat sonuç olarak Ahmet Dursun kazandı.

23 Şubat Pazartesi Survivor All Star Dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı, skor 7-4.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.