Survivor All Star 29 Mart dokunulmazlık  oyunu kim kazandı?

Survivor All Star 29 Mart dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

Survivor All Star dokunulmazlık oyununu  hangi takım kazandı. 29 Mart 2015 Pazar günü Survivorda  dokunulmazlık oyunu nefes nefese mücadeleler  ile başladı ve şu anda Gönüllüler takımı 6, ünlüler takımı 3, 10 olan takım kazanacak.

 

Survivor Sahra

Survivor Sahra

Sahra ve Berna arasında çok çetin bir kavga çıktı, Berna “bütün Türkiye seni öğrenecek” ve buna benzer küfürlü konuşmalar yaptı. Sahra’da bu kavgada ona ciddi karşılıklar verdi, Acun Ilıcalı Berna’yı uyardı ve bütün Survivor yarışmacılarını da bir kez daha uyardı.

Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? canlı anlatım

Dokunulmazlık oyunu çok hızlı başladı ve bir anda gönüllüler takımı 6-1 öne geçti, sonrasında ünlüler atak yaparak durum 6-4 yapmayı başardı.

Merva Sahra yarışa başladı ve Sahra önde gidiyor. Merve kazandı ve durum 6-4 oldu.

Hasan Doğukan ile el arabasını çekerek merdiven basamaklarını topluyor. Hasan 1. basamağı taktı. Doğukan kural ihlali yaptı avantaj Hasan’da ve kazandı 7-4 oldu.

Merve Oflaz Özlem yarışı başladı ve Merve önde gidiyor. Şimdi Özlem az farkla öne geçti, başa baş sayılırlar.  Özlem kazandı ve 8-4 oldu.

Doğukan ve Taner dokunulmazlık oyununa başladı ve Doğukan çok hızlı başladı ve basamakları dizdi bile, son durum gönüllüler 8, ünlüler takımı 5.

Özlem ve Merve etaba başladılar ve Özlem avantajlı durumda. Özlem takıldı ama yinede avantajlı durumda. Özlem kazandı 9-5 oldu. 10 olan takım kazanacak.

Serenay ve Begüm hızlı başladı, kafa kafaya gidiyorlar, az farkla Serenay önde gidiyor. Serenay kazandı ve dokunulmazlık oyununda son skor durumu gönüllüler takımı 9, ünlüler takımı 6.

Nadya Almeda yarışa başladı, muhtemelen Almeda kazanacak çünkü, Survivor All Star dokunulmazlık oyununda henüz reklam arası olmadı, demek ki ünlüler takımı bu oyunu kazandı. Ancak, Nadya açık ara önde gidiyor, Nadya çok far açtı sanırım kazanacak ve kazandı.

Survivor dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı.

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 64 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.