Survivor All Star 24 şubat ödül oyununu kazanan takım

           

Survivor All Star ödül oyunu, 24 Şubat Salı kazanan takım ödül olarak adam başı iki patates kazanacak. Survivor‘da  gönüllüler takımı resmen açlıktan sünüyor, bu ödül oyununu mutlaka kazanmak için yarışa başlıyorlar.Oyun etap oyunu ve takımlar sahaya indi.

Survivor All Star ödül oyunu parkuru

Survivor All Star ödül oyunu parkuru

İlk mücadele başlıyor, 3 kişilik kız gurupları pentatlon misali bir etap da yarışıyor. Gönüllü kızlar şu anda önde gidiyor. Begüm 1., Özlem 2. Seda da geldi. Gönüllüler 1, ünlüler 0. İlk oyunu Survivor gönüllüler takımı kazandı.

Survivor All Star Ödül Oyunu

Hakan, Pascal Anıl ve Bozok, Taner ve Hasan gurupları parkuru geçti. Hasan yıktı ve gönüllüler 2 oldu. Ünlüler takımının itirazı var, itiraz için görüntülere yeniden bakılıyor ve Gönüllüler mavi basamağa basmamış, diskalifiye oldular.

Kızlar takımı parkura çıktı, zorlu bir parkur. Sahra ve Merve önde, Duygu arkadan geliyor, Nadya çok hızlı. Almeda en önde gidiyor. Ünlüler atışa başladı, Berna 1 tane attı ve Berna attı ünlüler kazandı. Bu arada Sahra ve Özlem ağız kavgası yaptı.

Survivor erkekler yarışını Ahmet Dursun ile kazanmayı başardılar durum 3-1.

Survivor All Star ödül oyununda 1 dakika toplantı molası. Eşleşmeler yapıldı. İlk olarak Bozok ve Anıl parkura çıktı ve başladılar yarışa, çok hızlılar şu an aynı hizadalar. Bozok yıktı ve gönüllüler kazandı 3-2. Serenay ve Özlem parkura çıktı, Serenay önde giderken Özlem son anda onu geçti. ilk atış Özlem yıktı, Seranay da yıktı kim yıkarsa o kazanacak derken Serenay yıktı, Ünlüler 4, gönüllüler 2. Şimdi Pascal Hasan’a karşı. Pascal önde gidiyor, İkiside geldi, Hasan yıktı ve 4-3 oldu.

Turabi Hakan ile yarışıyor, Turabi favori ve önde gidiyor. Turabi kazandı ve durum 4-4. Turabi ve Hakan kavgaya tutuştu, “yarışmacıya değmek yasak sen niye değiyorsun” dedi. Şimdi Merve Sahra’ya karşı, Merve önde gidiyor ama Sahra da hızlı geliyor. Merve düştü avantaj Sahra’da. Sahra önce atacak ve ilk atışı yaptı, ikisi de yıktı ama Sahra kazandı durum 5-4.  Nadya’nın kazanmasıyla durum Gönüllüler 6-4 önde. Şimdi Begüm Berna yarışı başladı, Berna önde gidiyor, avantaj Berna’da 1. yi yıktı,2.yi de yıktı, Begüm’de 2 tane yıksa da Berna 3. yü de yıktı ve durum 6-5.

Doğukan Hilmicem’e karşı, ikisi de çok hızlı az farkla Hilmicem önde. Ve Hilmicem yıktı ve kazandı, gönüllüler 7, ünlüler 5.  10 olan takım kazanacak. Merve Aydın ve Özlem yarışını Merve kazandı 7-6 oldu. Serenay ve Begüm çok hızlı parkura giriş yaptılar Serenay önde gidiyor, avantaj onda. Begüm’de geliyor yaklaşık 6 m. fark var. Ve sonuç Serenay kazandı durum 7-7 oldu.

Survivor All Star’da büyük mücadele Anıl Hasan’a karşı yarışıyor, kafa kafaya gidiyorlar, Anıl öne geçti, Hasan zorluyor ve Anıl önce attı ama olmadı, sonuç ünlüler 8, gönüllüler 7 oldu.

Son durum Survivor ünlüler takımı 8, Gönüllüler takımı 7.  1O OLAN TAKIM ÖDÜLÜ KAZANACAK.

Reklam arasından sonra canlı anlatıma devam edeceğiz.

Berna Sahra ile parkura çıktı. Sahra önde gidiyor, Berna yetişti ona kafa kafaya gidiyorlar ikiside parkurdan çıktı atış yapıyorlar, ilk Atış Sahra ve yıktı. Berna da yıktı ve Sahra 3. yü de yıktı.  Şimdi Pascal ve Hilmicem parkura çıktı, Hilmicem iyi bir çıkış yaptı

Son oyunda Turabi Doğukan’a fark attı ve Survivor 24 Şubat ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı, 10-8. Adam başı 2 patatesi 3 gün boyunca doya doya yicekler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.