Survivor 2016 Yumurta ödülünü Hangi Takım Kazandı

Survivor 2016 Yumurta ödülünü Hangi Takım Kazandı

Survivor 2016 15 Şubat Pazartesi ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2016 ödül oyununu kazanan takım, Survivor 2016 yumurta ödülünü ünlüler takımımı kazandı? Survivor 2016 yarışmasında ödülü hangi takım kazandı?

Survivor 2016 15 Şubat Pazartesi ödül yumurta, kazanan takım yumurta ödülü ile güzel bir yemek keyfi sürecek. Adam başına tam dört yumurta düşüyor ve takımlar bu ödül için kıyasıya  mücadele içinde kendilerini buluverdiler. Disk oyunu zor bir kulvar, kızlar ve erkekler kendilerine karşı takımdan birer rakip bulacak ve onunla yarışacak ve kazanan takım yumurtaların sahibi olacak.

Survivor 2016 Dominik Cumhuriyeti’nde olanca hızıyla devam ediyor, Survivor yarışmasına iki yarışmacı daha katıldı Yağmur ve Mehmet ünlüler takımında yerini aldı.  15 Şubat Pazartesi ödülü  yumurta,  kazanan adam başı 4 yumurta yiyeebilecek.

Disk oyunu  5 kız 4  erkekle eşleşecek ve ödül oyunu başlayacak. Survivor  ödül oyununu sizlere canlı anlatım yaparak an ve an takımların sayı ve penformanslarını bu sayfadan iletmeye çalışacağım.

Nihal, Survivor yarışmasına yeni katılan Yağmur’u rakip olarak seçti ve yarışma az sonra başlayacak. Reklam arası verildi.  Yarışma yine izlenme rekorları kırıyor ki! reklam çok uzun sürdü.

Survivor 2016 yarışması canlı anlatım reklamlardan sonra devam edecek.

İlk mücadele Yattara ve Serkan arasında başladı. Yattara ip arasına takıldı, Serkay arayı açıyor ve 2. arabayı da aldı  masada ancak Yattara çok gerilerden gelerek sayıyı aldı 1-0.

Tuğba Özay ve Aylin tahtadan yapılmış arabayı çekiyorlar, zor bir etap. Kim hızlıysa o kazanacak, Aylin az farkla önde gidiyor ancak takıldı ve Tuğba öne geçti. Avantaj Tuğba’da, Tuğba’da takıldı ve Aylin onu yakaladı. Tuğba masada ve devirdi ancak Aylin kazandı. Ünlüler takımı 1, gönüllüler takımı 1 oldu, yarışmada 10 olan kazanacak ve ödülü alacak.

Mehmet İbrahim ile yarışıyor, ucuna ip bağlanmış tahta araba ile Mehmet Survivor 2016 da ilk yarışmasına başladı. İbrahim 2. arabayı alarak hızla engelleri aşıyor ve çok avantajlı. İbrahim kazandı, gönüllüler 2, ünlüler 1 oldu.

Şimdi Nihal Candan ve Yağmur  yarışmaya başladı, Yağmur’un da ilk oyunu bu Survivor 2016’da. Yağmur önde gidiyor, Nihal hemen arkasında ama Yağmur arayı iyice açtı. Nihal’in işi çok zor artık, Yağmur arayı çok açtı ve masaya geldi bile, atışlara başladı. Yağmur kazandı ve durum 2-2 oldu.

Atakan ve Efecan çok hızlı bir giriş yaptılar, kaygan bir zemin var. İki hızlı yarışmacı arasında mücadele sürüyor.  Şu an için başa baş gidiyorlar. Atakan takıldı, Efecan önde, ancak Atakan kazandı bile durum 3-2 ünlüler takımı öne geçti.

Ebru Gizem Memiş’e karşı,  aynı hizada gidiyorlar, az farkla Ebru önde. Gizem takıldı, Ebru önde ve arayıda açıyor. Son metreler, Gizem’de geldi sayılır. Ebru atışa başladı ve 1.yi devirdi, 2. de tamam. Ebru devirirse kazanacak,  ve kazandı ünlüler takımı 4, gönüllüler takımı 2.

Şimdi Yılmaz Morgül ve Zafer arasında müsabaka başladı. Az farkla Zafer öne geçti, Zafer takıldı ve Yılmaz öne geçti. Yılmaz Morgül hızlı ancak zafer hemen arkasında. Son parçaları alıyorlar ama Yılmaz masaya önde geldi. Zafer devirdi ve kazandı. durum 4-3 oldu.

Ezgi Gizem Kerimoğlu’na karşı zorlu oyuna başladılar, az farkla Ezgi önde. Şimdi Gizem onu geçti ve arayı biraz açtı. Şimdi başa baş oldular ama az farkla Ezgi yine öne geçti. Masaya ilk gelen Gizem oldu, ve kazandı. Survivor 2016 ödül oyununda   son durum 4-4 oldu.

Şimdi Ütopya Semih ve Yattara yarışa başladı. Semih çok hızlı ama Yattara hemen peşinde. İkiside çok hızlı ama Yattara öne geçti, arayı da açtı. Masaya geldiler ama Yattara kazandı, durum 5-4 oldu.

Nagihan Damla ile yarışıyor, hızlı bir giriş yaptılar. İkisi de oldukça hızlı, Nagihan öne geçti  ama Damla hemen peşinde. Şimdi arayı açan Nagihan oldu. Nagihan masaya avantajlı geldi ama atışları isabetsiz. Damla’da geldi ve atış yapıyor. Nagihan bir tane daha devirise kazanacak ve kazandı. Ünlüler takjımı 6- gönüllüler takımı 4.

Mehmet Zafer ile ödül oyununa başladı. Başa baş gidiyorlar, aynı hizadalar, derken Mehmet öne geçti. Mehmet şu an için avantajlı durumda. Şimödi ikisi de masadalar, Mehmet 2 tane devirdi. Ancak kazanan Zafer oldu son durum ünlüler 6- gönüllüler 5 oldu.

Şimdi sıra Eda ve Aylin arasında ki yarışmada. Nefesleri kesen bir mücadele olacak gibi, aynı hizada gidiyorlar. Eda takıldı ancak hemen durumu düzeltti. Aylin öne geçti, az farkla da olsa önde gidiyor. Aylin masada, Eda onu yakaladı ve atışa başladılar. Kazanan Eda oldu, ünlüler takımı 7-5 önde.

Yattara Efecan çok hızlı giriş yaptılar. Fark yok denecek kadar az ancak, Yattara bir takılma yaşadı. Efecan avantajlı durumda ve  arayı açıyor. Masaya ilk gelen isim Efecan oldu ama kazanan Yattara oldu durum 8-5 oldu.

Seda ve Damla ödül oyununda yarışa başladılar. Seda az farkla önde olsa da Damla’da hemen ardında ve hatta öne de geçti şimdi arayı da açıyor.  İkisi de masaya geldi, Damla 2 tane devirdi bir tane daha devirirse ki devirdi ve kazandı, durum 8-6.

Yılmaz Morgül İbrahim’e karşı, İbrahim önde gidiyor, Yılmaz’da hemen arkasında. Masaya ikisi de geldi, atışa başladılar, İbrahim 2 tane devirdi, Yılmaz’da 1 tane devirse de İbrahim üçünü de devirdi durum 8-7 oldu.

Nihal ve Ebru yumurta ödülünü kazanabilmek için mücadeleye başladılar. Ebru öne geçti, Nihal yine çok zayıf bir rakip. Ebru arayı açıyor, masaya ilk gelen Ebru oldu ve atışlara başladı. 1 iki ve üçünü de devirerek kazandı, Ünlüler takımı 9, gönüllüler takımı 7 oldu.

Atakan Serkay arasında çetin bir yarış başladı. Muhtemelen bu yarışı gönüllüler takımı kazanmış olmalı, yoksa reklam arası verirlerdi. İkisi de çok hızlı, başabaş gidiyorlar, Atakan öne geçti. Masaya gelen ilk isim Atakan oldu. Serkay’da geldi. Ve kazanan Atakan oldu durum 10-7. Yarışmanın ilk haftaları olduğu için sanırım bu tezim doğru çıkmadı ama. ilerleyen bölümlerde mutlaka sizlerde bunu fark edeceksinizdir.

Survivor 2016 15 Şubat Pazartesi ödül oyununu kazanan takım ünlüler oldu. 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 64 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2016

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.