Survivor 2016 Yorumları

TV8’de Survivor 2016 heyecanı başladı ve ilk bölümünde yine büyük bir seyirci kitlesine ulaştı. Renkli simaların buluştuğu yarışmada ilk oyunlarda ünlüler takımı kazandı. En renkli kişilerden Yılmaz Morgül’ün survivor’da ne yapacağı zaten çokca konuşuluyordu. İlk bölümde kaybetse de bence iyi bir yarış sergiledi. Ütopya yarışmasından tanıdığımız Semih kaybetmenin üzüntüsünü bu bölümde yaşasa da hala Serkan’ile Ütopya’da ki günlerinin hırsını yaşıyor gibi. İşte Benim Stilim’den tanıdığımız Nihal Candan ise ilk bölümde pek iyi penformans sergileyemedi. Survivor 2016 yarışması izleyici oyları ile sonuca ulaşacak olan bir yarış, izleyici oyları elemelerde etkili olacak. Yarışmacıların sosyal medya takipçileri muhakkak favorilerini destekleyeceklerdir. Site olarak biz de Survivor yarışmasını takip edenlerdeniz ve Survivor yorumları için bir sayfa oluşturmaya karar verdik. Siz ziyaretçilerimizden tek isteğimiz yorum yazarken kişilik haklarına uygun eleştirilerde bulunmanız. Bu sayfada yayınlanacak olan yorumlar küfür ve benzeri yazılar olmayacaktır. Eleştirilerinizi düzeyli bir şekilde yazarsanız favorilerinize daha iyi destek  sağlayabilirsiniz.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 126 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2016

2 Yorumlar
HAKANIM

ve evet Semih yine ortalığı karıştırmaya başladı. Ütopya da çevirdiği andilopları sanırım ve dilerim ki Survivor 2016 da yapamaz ve hemen elenir.

HAKANIM

ütopya Semih grrrrrrrrrrrr, ütopya yarışmasında entrikalarla bişeler yapmıştı. Bence Survivor 2016 Semih için fazla uzun sürmez.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.