Survivor 2016 ilk ödül oyununu kazanan takım

Survivor 2016 ilk bölümden resim

Survivor 2016 ilk bölümden resim

Survivor 2016 ilk oyunu kazanan takım, survivor 2016 ödül oyununu kazanan hangi takım, survivor 2016 ilk ödül, survivor 2016 mangal oyununu kazanan takım. Survivor 2016 ilk bölüm canlı sonuçlar.

Survivor 2016 Cumartesi akşamı bütün heyecanıyla başladı.Survivor 2016 ünlüler takımı ve gönüllüler takımı oyuncuları Dominik Cumhuriyeti’nde bir ada da buluştular. Acun Ilıcalı kısa bir açılış ve ada da yapılacaklardan bahsettikten sonra ilk oyun  başlamak üzere. İlk oyun beşer kişilik takımlardan oluşacak bir takımla oynanacak ,oyunla açılış yapılacak.

Survivor 2016 ünlüler takımı ve  gönüllüler takımı ilk oyuna başlamak üzere oyun alanına çıktılar.

İlk oyun tahta oyunu ve başladı, ünlüler takımından Serkan’la birinci turu geçtiler. Yattara düştü ama yinede ünlüler önde gidiyor. ünlüler takımı Serkan’la ilk mücadeleyi kazandı. Oyun yedi de bitecek, şimdi durum 1-0.

Şimdi Nagihan ve Damla tahta üstünde yarışa başladı.  Nagihan iyi durumda ve önde gidiyor derken kazandı bile, durum 2-0.

Yattara Efekan ile yarışa başladı, ünlüler çok kötü düştü.  Efekan tahta oyununu kazandı ve son durum ünlüler 2, gönüllüler 1.

Ezgi ve Gizem Kerimoğlu çok hızlı başladılar, ikisie takım arkadaşlarıyla beraber çok hızlı gidiyor. Ünlüler şlimdi arayı açtı ve avantaj sağladı. Gönüllüler takımı geriye düştü, Ezgi sayıya gidiyor ve ünlüler takımı 3 oldu.

Atakan ve Serkan yarışa başladı, gönüllüler önde gidiyor. Avantajlı olan gönüllüler zor platformda iyi yarış çıkardı ve arayı açtı, Serkan sayıya gidiyor ve kazandı durum 3-2.

Saat 20:49 ve gönüllüler takımı kazandı, durum 3-3 oldu.

Şimdi Ebru Gizem ile tahta oyununa başladı, başa baş gidiyorlar. Avantaj Ebru’da ve de kazananda o oldu durum 4-3 oldu.

Şimdi Serkan İbrahim ile zorlu kulvara başladı, ünlüler önde gidiyor.  Büyük avantaj sahibi oldular bile ancak bir düşüş yaşadılar fakat yinede açık ara önde gidiyorlar. Survivor 2016’da yine ünlüler takımı kazandı ve 5-3 önde gidiyorlar. Bu bölümde 7 olan takım ödülü kazanacak.

Şimdi ünlülerden Tuğba Özay ve gönüllüler takımından Gizem yarışmaya başladı, az farkla Tuğba önde gidiyor ancak bir düşüş yaşadılar. Şimdi avantaj gönüllüler takımında, arayı da iyice açtılar. Survivor 2016 tahta oyununda gönüllüler takımı kazandı ve durum 5-4 oldu.

Şimdi Atakan ve Serkay oyuna başladı, iki takımda çok hızlı, Engele takılan gönüllüler düştü, çok az bir fark var. Atakan zorluyor ancak kamera kayıtlarına bakılacak. İkisi de bayrağı aldı. Atakan kazandı olarak kabul edildi ve sayı ünlülerin 6-4 oldu.

Şu anda Yılmaz Morgül kırmızı baş bandıyla arkadaşlarını motive etmeye çalışıyor.

Nagihan ve Gizem tahta yarışına başladı, kritik bir oyun ve Nagihan önde gidiyor. Gönüllüler arayı kapattı sayılır. Ünlüler ödüle gidiyor ve Nagihan çok hızlı, kazandı.

Survivor 2016 ilk ödülü kazanan ünlüler takımı oldu. 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 129 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2016

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.