Survivor 2016 7 Şubat Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

survivor 2016

Survivor 2016 7 Şubat Cumartesi ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım, ekstra bir oyuncu daha kazanacak. Bu haftakı dokunulmazlık oyununu kazanan takım avantajla başlayacak. Survivor engel parkuru çok zorlu, toplamda 7 olan takım kazanacak. 5 kız 5 erkek oyunu oynayacak.

Ünlülerden Serkan gönüllülerden Zafer ile yarışa başlıyor. Kaygan bir zeminde parkura girdiler, yarış hızlı başladı ancak Serkan düştü, az farkla Zafer önde gidiyor.  Avantaj Zafer’de, yaklaşık aynı hizadalar, pazılın parçalarını aldılar kim önde tamamlarsa yarışı kazanmış olacak.  Zafer kazandı, Gönüllüler takımı 1, Ünlüler takımı 0.

Şimdi Aylin ve Eda kulvara çıktılar, engelleri ikisi de çok hızlı aşıyor.  Eda önde gidiyor, Aylin çok sakin devam ediyor.  Fileli engeli Eda hızlı geçti, Aylin’de geldi. Eda kazandı ve durum 1-1 oldu.

Dominik’de sağanak yağmur başladı ve parkurda yenileme yapıldı.

Yattara ve Efecan  arasında mücadele başladı. Efecan önde gidiyor ve farkı iyice açmış durumda. Sandığı ilk olarak Efecan çıkardı, pazılı tamamlarsa kazanacak. Efecan kazandı ve gönüllüler takımı 2 oldu ancak ünlüler itirazda bulundu, kamera kayıtlarına bakıldı ve sayı ünlülere yazıldı, ünlüler 2, gönüllüler 1 oldu.

Gizem Kerimoğlu çok hızlı başladı, Ezgi’de geldi sayılır, Gizem farkı açıyor. Ezgi kazandı ve ünlüler 3-1 öne geçti.

Ve Yılmaz Morgül ile Serkay korunma oyununa başladı. Çok merak edilen Yılmaz Morgül’ün ilk mücadelesi. Serkay önde gidiyor ancak, Morgül farkı açtırmıyor. Serkay sandığı çekti, Yılmaz’da geldi. Serkay pazılları diziyor ve kazandı, 3-2 oldu.

Ebru Öztürk Gizem ile yarışa başladı, Ebru düştü ve avantaj Gizem’e geçti. Gizem arayı iyice açtı. Gizem Memiş oyunu kazandı ve son durum 3-3 oldu.

Yunus ve Semih engelli parkura hızlı girdi. Semih öne geçti ancak Yunus hemen peşinde.  Yunus düştü Semih arayı açtı, pazıllar dizilmeye başladı, önce tamamlayan kazanacak. Kritik bir dönemeç, ikisi de hızlı ve kazanan Semih oldu, 4-3.

Tuğba Özay ve Nihal Candan yarışıyor. İkisi de hızlı bir çıkış yaptı ancak, Nihal düştü. Tuğba arayı açıyor. Nihal bir kez daha düştü, doktor yardımına geldi. Sanırım bu kulvarı da Tuğba kazandı sayılacak. Evet bu yarış bitti, Nihal arkadaşları arasında ağlıyor, sayı Ünlülerin oldu 4-4.

Atakan İbrahim2e karşı parkura başladılar. Parkur yağan yağmurdan dolayı çok ıslak. Az farkla Atakan önde gidiyor. Kamera kayıtlarına bakıldı ve bu yarışma berabere bitti, bir kez daha yarışacaklar.

Şimdi Nagihan Damla ile yarışıyor. Nagihan önde başladı ve arayı açıyor, Damla hemen peşindeyken düştü ve Nagihan avantaj sağladı. Nagihan pazılları dizmeye başladı ve kazanan  düşe kalka gelen Damla oldu, gönüllüler 5-4 öne geçti.

İbrahim Atakan ikinci kez mücadeleye çıkıyorlar. İkisi de yine çok hızlı ancak Atakan önde gidiyor. Pazılları dizmeye başladılar ve kazanan Atakan oldu 5-5.

Şimdi en iyi kız ve en iyi erkekler seçilecek, onlar arasında mücadele başlayacak.

Önce kızlar Gizem ve Nagihan arasında yarış başlıyor.  Durum 5-5, 7 olsn kszanacak yarış başladı. Nagihan önde gidiyor, engelleri çok hızlı geçiyor ve arayı iyice açtı ve de kazanan Nagihan oldu 6-5.

Semih Atakan arasında ki mücadele çok hızlı başladı, az farkla nSemih öne geçti. Atakan onu yakaladı ve öne geçti.  Şimdi başabaşlar, kim önce pazılı tamamlarsa yarışı kazanmış olacak.  Atakan kazandı ve dokunulmazlığı ünlüler takımı kazandı. 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 358 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 07 Şubat 2016

1 Yorumlar
Rüyada siyah yılan öldürdüğünü görmek

Rüyada siyah yılan öldürmek; Yahu sen ne şanslı bir insansın? Çünkü eğer rüyanda öldürdüğün yılan siyahsa, bir düşmanın var ve çok uyanık biri, sana kötülük yapmak için elindeki tüm imkanları kullanıyor ama yine de sana tek bir zarar vremicek diye tabir edilir. Bahsedilen şahısa karşı kendini korumak amacıyla fazladan bir çaba harcamana hiç gerek bile yok, rastgele attığın adımlar yeterli gelecek. Yani kaderine güvenerek bu tehlikeli düşmanın hakkından geleceksin.

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.