Şok Hitler sığınakta ölmedi

hitlerAdolf Hitler’in ölümü için bu güne kadar bir  çok efsaneler anlatıldı. Bilim adamlarına göre, II. dünya savaşı sonunda Berlin’deki sığınakta öldüğüne dair belirli ip uçları bulunmasına rağmen yine şok bir haber ortaya atıldı. Brezilya’lı yazar Renee’ye göre  Hitler sığınakta ölmedi.  Bu iddayı ortaya atan Simoni Renee, bilinenlerin aksine Adolf Hitlerin Almanya’dan kaçarak güney Amerika ülkelerinde uzunca bir süre kaçak olarak yaşadığını belirtti.

Yazar Renee’nin yeni çıkacak olan kitabında çok çarpıcı iddaların olduğu belirtilmekte. “Hitler Birezilya’da Yaşamı Ve ölümü” adlı kitapta, faşist lider Hitlerin kılık değiştirerek sırasıyla Birezilya, Parafguay ve Arjantinde yaşadığı ve siyahi bir kadın Cutinga ile uzun bir müddet birlikte yaşadığı anlatılıyor.  Bu kitaba göre  Hitler 1984 yılında Bolivya’nın küçük bir köyünde 95 yaşında öldüğü belirtiliyor. Ortaya attığı iddaların doğru olduğuna inanılması için yazar Renee, DNA testleri ile bu konunun aydınlığa çıkabileceğini belirtti.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 199 defa

Kategori: Genel, Haberler

Yayınlanma Tarihi: 26 Ocak 2014

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.