Sohbet Radyo Odaları

Sohbet radyo odaları olarak arama yapan ziyaretçilerin  tercihi sohbetcheFM 7/24 canlı yayın yapmaktadır.  Türkiye’nin en kaliteli dj’leri radyo odasında kullanıcıların isteklerine cevap vermektedir.  Keyifli sohbet, en güzel müzikler, en güzel şiirler, en güzel kıssadan hisseler sizleri bekliyor.

sohbet radyo

sohbet radyo

Sohbet  radyo odaları içerisinde kuşkusuz özellikle  uzaman DJ en önemli konulardan birisidir. Ziyaretçi sohbet etmenin yanı sıra  kendi zevklerine yönelik şarkılar, türküler de dinlemek ister.  İşinde deneyim li bir dj bu isteklere kayıtsız kalmaz ve derhal yerine getirmeye çalışır. SohbetcheFM yıllardır kullanıcılarına gündemde ki en son şarkıların yanı sıra nostalji geceleri de düzenlemektedir.  Çarşamba gecelerinin klasiği olan dj-ozlem ile puslu şiir akşamları  ziyaretçi rekorları kırmaktadır.

Radyo Sohbet  Şifreli Mi?

Sohbet etmek için radyo dinlemek için  gereken şartlar nelerdir? hiç bir şartı olmasa da ben sizlere yine de açıklayıcı bilgiler sunayım.

  • Her hangi bir chat sitesine giriş yapmanız yeterlidir.
  • Benim bildiğim hiç bir sunucu ücret talep etmiyor.
  • Nick şifrelemek zorunlu mu?  bir kaç tane chat sitesi şifresiz nicklerin radyo odasında yazmasına izin vermiyor. Yanlış bilgi de vermek istemiyorum, belki de benim girdiğim o sırada sunucuya bir saldırı yapılıyordur.
  • Üyelik şart mı* hayır üyelik söz konusu olmaz.
  • Ben de dj olmak istiyorum, bana da öğreten olur mu? evet.

 Sadece Radyo dinlemek İstiyorum Chat Yapmak İstemiyorum

Elbette, bu sizin tercihinize kalmış bir olay, dilerseniz sadece radyo odasında bulunur ve hiç kimse ile chat yapmazsınız. Hatta,  #sohbet, #chat, #geveze gibi global kanalları kapatabilirsiniz, siz sadece #radyo kanalında durursunuz.

Radyo sohbet Odasında İstek Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar zaten sisteme dahil olduğunuzda kullanabileceğiniz komutlar size gösterilmektedir. Bunlar nedir? aşağıda belirtiyorum.

  1. !durum,   yazdığınızda  radyodaki son durumu görebilirsiniz, yayında ki dj, çalan şarkının ismi, kaç kişinin yayını dinlediği size belirtilir.
  2. !istek  Kıraç Bulamazsın,  yazdığınızda istediğiniz bu şarkı dj ye oto olarak iletilir.
  3. !topon,  en fazla yayın dinleyen kullanıcıları sıralar, şifreli nickler için geçerlidir.

Sohbet odaları içerisinde  sürekli olarak  oto mesaj önünüze çıkarsa şaşırmayın. http://Radyo.SohbetChe.Net:8030/listen.pls bu şekilde  link paylaşımı gayet doğal bir reklam türüdür. Hemen hemen bütün sunucular bu reklamı yapar.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 553 defa

Kategori: Sohbet Konuları

Yayınlanma Tarihi: 07 Ekim 2021

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.