Samsung galaxy S4

Galaxy s4

Galaxy s4

 Samsung galaxy  sIV cep telefonu  bir ayda 10 milyon satarak  cep telefonu sektöründe rekor kırmayı başardı.Daha önceki rekor apple ye ait iken Samsung galaxy s4 bu rekoru kırmış oldu. Çok beğenilen cep telefonu galaxy s4 bu hızla çok daha fazla satış rekorları kıracak gibi görülüyor.Bu konuda uzman kişiler iphone 5 in bir haftada 8 milyon satacağını belirtmiş ancak bu 5 milyonda kalmıştı. Bir cep telefonunda aranılan bir çok özelliğin dışında dış görünümü ile de beğeni toplayan galaxy sd için uzmanlar yakın tarihte bu teknolojide bir cep telefonunun piyasaya zor çıkabileceğini

belirttiler.

 Samsung S4, 27 Nisan’da global olarak piyasaya sürülmüştü. Samsung’un en gelişmiş cihazı olan S4′ün 10 milyonu aşması bir ay bile sürmedi. Koreli elektronik devi yaptığı açıklamada, “Samsung S4, diğer şirketlere göre en kısa sürede en fazla satış rakamına ulaşan üretici olmuştur.” ifadelerini kullandı.

 

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 223 defa

Kategori: Bilim ve Teknoloji, Haberler

Yayınlanma Tarihi: 25 Mayıs 2013

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.