Rüyamda kendimi hamile gördüm

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Genel anlamda rüyada hamile  görmek hayırlı işlerin habercisi olmakla beraber, gören kişinin yaş durumuna, cinsiyetine göre de farklı yorumlanabilir. Bu değişkenlikler rüyanın tabirinde çok tezat yorumlara yer vermemektedir. Güzel günlerin habercisi, mutluluk, kısmet açıklığı ön planda değerlendirilmektedir. Evli bir bayan rüyada kendini hamile olarak görmüş ise o eve kısmetli, bereket geleceğine yorumlanabilir. Evlat sahibi olmak isteyen birisi böyle bir rüya görürse ne kadar sevinse yeridir. Çünkü bu rüya inşallah hayırlı bir evlat habercisi de olabilir. Yine evli çiftlerden herhangi birisi rüyada kendini hamile görürse, o hanenin sıkıntılardan kurtulacağı, borçlarını kolaylıkla ödeyebileceği manası da çıkarılabilir. Yaş, medeni hal ve daha farklı guruplarda ki kişilerin hamilelik esasına dayanan rüyalarında yorum farkları fazla değişkenlik göstermez, her rüya yorumunda olduğu gibi rüyada hamile kalmanın yorumunda da tezatlık içeren kaynaklar vardır. Detay yorumlara yaşınızı ve medeni halinizi göz önünde bulundurarak dilerseniz bir göz atın.

İslami kaynaklardan birisine göre; bir erkeğin rüyada kendini hamile olarak görmesi hüzünlü bir dönem yaşayabileceğini belirtir. Eğer rüyayı gören kişi kadın ise, mal ve mal varlığının artacağı olarak yorumlanır.

Rüyada hamile kalmak yorumu için kaynaklardan edindiğim bilgiler ışığında hayır mı? şer mi? sorusunun yüzdesel cevabı şöyle;

Rüyada hamile kalmak hayırlara vesiledir, oranı %74, hayır değil bu şer’e işaret olarak yorumlanır oranı ise %26. Rüyada kendini hamile görmek, yazarak Google arama motorunda ayda tam 18.100 kez aranma yapılmaktadır ve bu da demek oluyor ki yaklaşık 18.000 kişi bu rüyayı görmektedir. Böyle bir arama kelime gurubuna karşılık Google ise şu an için karşımıza 422.ooo sonuç çıkartmaktadır. Bu enteresan bilgileri de sizlerle paylaşmak istedim.

Rüyamda erkek çocuğuna hamileydim

Dört farklı versiyonda yorumlanabilir, birinci olarak, talihinizin açılacağı, büyük bir kısmetin sizi bulacağı yorumu yapılabilir. İkinci olarak, beklediğiniz yada hiç ummadığınız hayırlı bir haber alabilirsiniz. Üçüncüsü ise uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir işin maddi olarak size yansıması olarak tabir edilir. Sonuncusu ise, farklı kaynaklardan birisine göre de bu rüyayı gören kişi, isteklerine yakın zamanda kavuşacak olarak tabir edilir.

Bekar kızım, rüyamda hamileydim; Önünüzün aydınlık olduğu söylenilebilir, yeni bir ilişki sizi bekliyor, beklentilerinizin gerçekleşme olasılığının çok güçlü olduğu olarak da tabir edilebilir.

Erkeğim, rüyamda kendimi hamile gördüm; üç farlı yorumla karşılanmaktadır. Birincisi, erkeğin kendisini hamile olarak görmesi hiç iyiye işaret değildir. Taşımakta çok zorlanabileceği bir yükün altına girecek demektir. Eğer, erkek kendisini ağzı burnunda hamile görürse, zenginliğinin çok artacağı, saklayıp gizleyemeyeceği bir mal varlığına sahip olacağına işarettir. Üçüncü olarak da, eğer erkeğin hiç karnı çıkmadan kendisini hamile olarak görmesi, hane içinde ki olumsuz bir durumun dışarıya çıkma ihtimalinin olması ve bu sırrın her ne pahasına olursa olsun aile içinde kalması gerektiği durumunun sıkıntılarını yaşamak olarak tabir edilir.

Erkeğin hamileliği farklı kaynaklarca çok farklı olarak da yorumlanmaktadır. Bazen aşk hayatında değişikliklere, bazen üzüntülü, sıkıntılı gecelere, bazense, mutlu, huzurlu bir geleceğin onla birlikte yeni bir izdivacın olabileceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyamda kendimi ikizlere hamile olarak gördüm; Bu rüyayı da  kaynaklar iki şekilde yorumluyor. Ama orantısal olarak bakıldığında %83 hayırlı bir rüyadır derken, %17’si ise hiç de hayırlı değil diyor. İkizlere hamile kalmak; çok ama çok büyük bir heyecanın, coşkunun habercisi, beklenmeyen bir haberle büyük bir mutluluğun sizinle olabileceği anlamına gelebilir. Bu sevinç, okul hayatında umulmadık değişiklikleri beraberinde getirirken, edindiğiniz bilgilerin sizi kat ve kat yükseklere taşıyacağına da yorumlanır. İkinci ve istenmeyen yorum ise, hayatınızın monoton geçeceğine, ne yapsanız başarılı olamayacağınız anlamına yorumlanmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.