Rüyamda elma gördüm

           

Rüyada elma görmek ,genelde hayra yorumlanır. Kısmet,başarı olumlu güzel şeyler olacağına delalet eder.Görülen  elmanın taze olmasına  ve rengine dikkat edilmelidir.

Rüyasında taze ve renkli güzel bir elma yiyen insan güzel bir haber alır ve kısmeti var demektir. Gördüğü elma gibi hayatıda renkli  ve güzel olacağına işarettir. Eğer kendinizi  ağaçtan elma toplarken gördüyseniz, kendi çabanız neticesinde  başarıya ve bolluğa ulaşacağınıza  delalet eder.

Lakin hiç uğraşmadan elma aldığınızı gördü iseniz buda demek oluyorki kısmetiniz kendi ayağıyla gelecektir .Gödüğünüz elma parlak renkli taze heleki kırmızı ise muradınıza ereceğinize işarettir. Rengi ne olursa olsun eğer elma çürükse çıkan kısmete fazla sevinemeyeceğinize işarettir.

Elma görmek barışın,bolluğun ve paranın işaretidir. Her işte şansınızın sizinle beraber olacağına ve yaver gideğine işaret eder. Rüyada biri size elma ikram ediyorsa eğer, birinden hediye alacağınıza ve emelinize ulaşacağıza delalet eder.

Rüyada elma ağacı gören bir insanın kısa bir süre içinde müjdeli ,güzel,hayırlı bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada elma görmek ,genellikle  işlerin  yolunda gideceğine maddi rahatlığa ,helal kazanca mutlu huzurlu bir hayata işarettir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.