Rüyada Yumurta Görmek

Rüya tabirleri yapanlar rüyada yumurta görmenin çok büyük hayırlara vesile olacağını işaret, evlilik ve büyük mutlulukları haberdar ederken biz yine de bu konu hakkında ki yapılan yorumların iyi ve ya kötü yüzdesel değerlerini de sizlerle paylaşacağız. Ayda yaklaşık olarak 40.500 kişi rüyasında yumurta görüyor ve bu protein kaynağının farklı varyasyonlarını da düşlerinde görmektedirler. Eğer sizde ki muhtemelen böyle bir rüya gördünüz ki bu sayfadasınız, Google arama çubuğuna Rüyada yumurta görmek yazarsanız karşınıza tam  531.ooo sonuç çıkar, yani aşağı yukarı bir birine çok yakın 531.ooo yorum açıklanmıştır. Bu konu üstüne benim yaptığım araştırmalar neticesinde ise Rüyada yumurta görmek hayıra mı işaret eder yoksa şer’e mi yüzdesel olarak o da şöyledir; %82 oranında evet, bu rüyanın yorumu hayırlara işaretdir diyor. Geriye kalan %18’lik kesim ise bu rüya hayıra yorulmaz diyor. Bu oranlar benim  İnternet araştırmalarım neticesinde ortaya çıkmıştır.

Rüyada yumurta görmek;  Bulunduğunuz yaşamsal standartlarınızın yükseleceği, eğer bir devlet dairesinde iseniz, bir üst kademeye yükseleceğiniz anlamına gelir. Hiç evlilik düşünmüyorsanız dahi, önünüze çok  hayırlı bir kısmetin çıkacağı, bu kısmet ile mutlu bir evlilik yapabileceğinize tabir edilir.

Rüyada Gereze horozu yumurtası görmek

Gereze horozu yumurtası, imkansız olarak düşündüğünüz ve hayallerini kurmadan edemediğiniz bi rişin olabileceğine yorumlanır. Akşamları çalışma saatlerinizin uzayabileceği ve bu sayade gelirlerinizin artabileceğine delalet olabilir. Rüyada gereze horozu yumurtası gören kişi bayan ise, çok sert, dediğim dedik birisiye izdavaç yapacak ve ilk başlarda çok üzülse de ileriki zamanlarda bu sert görünümlü kişinin çok iyi biri olduğunu anlayacak ve mutlu bir evlilik hayatı olacağına işaret edilebilir.

Rüyada Yumurta Pişirip Yemek

Eğer bakır bir tavada yumurta pişirilip yenilmiş ise, yokluktan kurtulunacağına, hiç umulmadık olayların getirisiyle zenginleşileceğine delalet eder. Asker annesi böyle bir rüya görmüş ise oğlundan iyi haberler alacağına ve asker dönüşü hayırlı bir izdivaca da tabir edenler vardır. Çok az da olsa aile içi bir sıkıntı, bir anlaşmazlık sonucu kırgınlıkların olabileceği söylenebilir.

Rüyanızda yumurtayı pişiren bir başkası ise, iş yeriniz de ki olumlu gelişmelerden sizinde fazlasıyla nasipleneceğinize yorumlanır. İş yeri sahibinizin yapacağı olumlu bir atılım da sizinde payınızın olacağı ve bu vesile ile kıdem yükselmesine de tabir edenler vardır.

Yumurta görmek çocuk hasreti çeken evli kimselere evlat müjdesi olarak gösterilebilir. Aileye ve ev işlerine yardım edebilecek bir yardımcının her an gelebileceğine işaret sayılabilir.

Rüyada Yumurta Çalmak

Bir haksızlığa uğrayabilir ve bu haksızlık karşısında hayatınızda olumsuzluklar yaşanabilir diyen rüya tabircileri vardır.  Büyük bir iftiraya uğrayabilir, işinizden atılabilirsiniz.Sadece kendi fikriniz olan başarılı bir çalışmayı başkalarına kaptırabilirsiniz. Bunun yanında rüyada yumurta çalmak, zenginliğe, uzaktaki bir yakınınızdan size kalacak mirasa da yorumlanır.

Rüyada Yumurta kırılıyor

Çok büyük olumsuzluk içeren tabirlerden birisi bu rüyayı gören bir kişinin evlat acısı yaşayabileceğini söyler.  Rüyayı gören kişinin ailenden kalma mirası kayıp edebileceği, sıkıntılı günler geçirebileceği de söylenmektedir. Rüyada yumurta kırılması bir çok rüya tabircisi tarafından hayra yorulmamaktadır. En acısı evlat acısı olduğuna göre başka yorumlara da bence gerek yok.

Rüyada çiğ yumurta yemek

Rüyasında  çiğ yumurta yiyen kişi, çok üzüntülü elem, keder dolu bir yaşantının içine gire, Haram para, haram mal yer ve hiç mutluluk yüzü görmez.Zina yapmak için gayret gösterir, başarılı da olur ama hiç yüzü gülmez.  Dünya üzerinde eşi dostu çoğalsa da ahiret hayatında cehennem ızdırapları çeker diyen İslami rüya tabircileri de azımsanmayacak kadar çoktur.

HAKANIMRüya Tabirlerirüya tabiri,rüyada gereze horozu yumurtası görmek,rüyada yumurta,rüyada yumurta çalmak,rüyada yumurta görmek,rüyada yumurta kırılmasıRüyada Yumurta Görmek Rüya tabirleri yapanlar rüyada yumurta görmenin çok büyük hayırlara vesile olacağını işaret, evlilik ve büyük mutlulukları haberdar ederken biz yine de bu konu hakkında ki yapılan yorumların iyi ve ya kötü yüzdesel değerlerini de sizlerle paylaşacağız. Ayda yaklaşık olarak 40.500 kişi rüyasında yumurta görüyor ve bu protein...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.