Rüyada Kar görmek ne manaya gelir?

Rüyada Kar görmek ne manaya gelir?

Rüyamda kar gördüm bu neye yorulur? cevap: kışın gördünüz ise hayırlara vesile olacaktır, yazın görmüş iseniz sıkıntı çekeceksiniz demektir. Bu  rüyanın yorumu özünde bu olsa gerek. Rüya tabircisi değilim, bu cevabı da biraz araştırdım, üç beş sitenin yazılarını okudum ve bu yorumları elde ettim. Beni işin başka tarafı ilgilendirdiği için, biraz da meraklı olduğum internet ortamında en çok aranan kelimeler olduğu için dikkatimi çekti o yüzden de bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Rüyada kar görmek nedir? diye merak edip araştıranlara cevap olarak bir sayfa dolusu yazı çıkıyor. Özünde bu rüyanın yorumu ise yukarıda belirttiğim kadar kısa. Ancak, bu kadar kısa cevap demek ki araştıran kişiyi tatmin etmiyor ya da ikinci şık site editörleri bilerek sorunun cevabını uzatıyorlar. Bunun da ‘sitede kalma süresini artırma’ gibi cevapları olsa gerek.

Dikkatimi çeken bir şey daha oldu, demek ki ülkemizde ayda asgari 60.500 kişi bu rüyayı görüyor. Bu rakamı nerden buldun derseniz ‘Google kelime planlayıcısı’ diye bir program var, orada net olarak bu rakam gözüküyor. Bu sorguyu yaparak arama yapan tam 60.500 kişi var. Buradan da anlaşılıyor ki site yöneticileri ‘Rüyamda kar gördüm‘ yorumlarını en ince detayına kadar anlatıp ilk sayfada çıkmak için uğraşıyorlar. Onlar kendilerince haklı ama, ziyaretçiyi kısa bir cevap için uzun uzadıya yazılarla sıkmak da pek hoş olmasa gerek.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 49 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 19 Kasım 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.