Robin Williams artık yok

           

 

Robin Williams: 21 Temmuz 1951
doğum yeri :ABD, Illionis’de doğdu.
Robin Williams’ın annesi Laura McLaurin
 babası : Robert Fitzgerald’tır.
Aslında üniversiteyi Siyaset Bilimi bölümünde okuyan Robin Williams üniversite yıllarının ardından gece kulüplerinde gösteriler yapmaya başladı ve ardından sinemaya adım attı.
 w

Robin Williams  öğle saatlerinde alınan bir  ihbarıyla evine  gelindiğin de  Robin Williams’ın cansız bedeninin bulunduğunu açıkladı.California Polis Departmanı, ünlü oyuncu Robin Williams’ın (63 yaşında ) kendisini asarak hayatına son verdiği ihtimali üzerinde duruyor.

Yapılan ilk açıklamada, Robin  Williams’ın kendisini asarak öldüğünü düşünüyor. Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için incelenmelerin tamamlanması beklenmeli” denildi.

Robin Williams önceki yıllarda Bir rehabilitasyon merkezine girmişti ve alkol ve uyuşturucuya karşı mücadele veriyordu.. Williams’ın, planlanandan uzun süren bir çalışma programının ardından “yeniden kendisine gelmek için” bunu yaptığı kaydedilmişti.  Los Angeles Times gazetesi aktörün tedavisinde ‘ince ayar’ yapmak üzere kısa süreliğine rehabilitasyon merkezine gideceğini haberini yazmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.