Pazar günü ne yapılır

           

 Pazar tatilinde ne yapılabilir, tatil gününü nasıl değerlendirebilim diye araştırmalar içerisindeyseniz bir kaç hatırlatma yapabiliriz.  Evli çiftler ya da bekarlar diye aslında iki gruba ayırmak lazım. Ailenizle birlikte klasik bir piknik ortamı hazırlayabilirsiniz. Annenize gidebilir gönlünü alabilirsiniz. Bir alışveriş merkezine gidip uğultular ile kulaklarınızın pasını silip bir şeyler de alabilirsiniz!! Ya da pazar tembelliği yapıp, evin içinde güzel bir yemek yaparak sakin sakin dinlenebilirsiniz. Veya çocuklarınızı alıp parka götürebilir onları mutlu edebilirsiniz.

Bekarlar içinse  durum az farklılık gösterebilir. Sonuçta bekarlar, serbest davranma gibi lüxleri de var. Ne yapılabilir, sinema olabilir, tiyatro olabilir. Kalabalık bir AVM de gezebilir, yemek yiyebilirsiniz. Kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız varsa onunla buluşabilir, gezip tozabilirsiniz. Farklı bir ortam hazırlayabilir grup arkadaşlarınızla güzel bir yerde yemek de yiyebilirsiniz.

Tabi ki her ikisi içinde ortak eylemler de yapılabilir. Resim, spor, yürüyüş ya da bunlara benzer etkinliklerde bulunabilirsiniz. Maç muhabbetine girmek istemiyorum, zaten futbol meraklılarının pazar günkü programları genellikle bellidir.

BUNLARI DA GÖRMEK İSTER MİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.