Özlem Özden’in ağzını bantladı

           

nur yerlitaşShow TV de  Bu Tarz Benim yarışması 13 Kasım Perşembe günü ilginç bir olay yaşandı. Özlem Özden‘in çok konuşmasını engellemek isteyen Nur Yerlitaş, Özlem’i yanına çağırarak aniden ağzını bantla  yapıştırdı.  Yarışmanın başından bu yana kavgaların hiç bitmemesi ve kızların aralarında ki sürekli gerilim atmosferi en sonunda Nur Yerlitaş’ı çileden çıkardı. Zaten daha önce yayınlanan bölümlerde de sürekli olarak Özlem’e “çok konuşuyorsun, hiç susmuyorsun” Özlem diyerek uyarılarda bulunuyordu. 13 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümde ise Nur Yerlitaş yapacağını yaptı ve Özlem’in ağzını bantla yapıştırdı.

Cumartesi elemesine 2 gün kaldı ve bu hafta jüri çok cimri ve de yıldız vermeye çok itina gösteriyor, kızlar zor durumda. Bu hafta korunma altına alınacak isimler henüz belli olmadı, Cuma günü belli olacak ama, henüz korunma altına alınabilecek penformansda bir yarışmacı şu ana kadar belli olmadı. Hepsi eşit durumda gibi görülüyor.

Şu anda Gizem podyumda ve yine tartışmalar başladı bile, Ayşegül ile Gizem bahse girmişler, Özlem elenecek diye ve Ayşegül kaybetmiş, Gizem’in anlatışı böyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.