O Ses Türkiye 2014, O Ses jürisi, OSes Türkiye yarışmacıları kim oldu, O Ses Türkiye seçmeleri, O Ses’den kimler elendi. O Ses Türkiye canlı sonuçlar.

Mazhar-Özkan
Mazhar-Özkan

O Ses Türkiye Türkiye yeni sezon başladı, yeni jüri üyeleri ve yeni yarışmacılar ile start verdi. Jüride Athena Gökhan,  Hadise, Mazhar ve Özkan vede Ebru Gündeş O Ses Türkiye’yi bulmaya çalışacaklar.

İlk yarışmacı  Barış  Akten sahnede ve Sezen Aksu’nun bir şarkısını seslendiriyor, haydi gel benimle ol.  Hadise döndü   Mazhar Özkan  ikilisi de Barış’ı beğendi. Barış Hadise’yi seçti ve Hadise ilk yarışmacıyı grubuna dahil etti. Şimdi Erdem ve Kürşat Çömlek ikizleri sahneye çıkacak. İkizler “eller kadir kıymet bilmiyor anne” şarkısını seslendiriyorlar. Jüri koltukları döndü, ilk hadise döndü hangi takıma geçecekler az sora belli olacak.  İkizler Ebru Gündeş dediler ve Ebru’da ilk yarışmacılarını buldu.  Sıra Kaan Karamanoğlu’n da ve “var mı aşktan öte” şarkısını seslendiriyor. Jüriden hiç dönen olmadı ve Kaan o ses yarışmasından elendi. Erdoğan Ağırbaş şimdi sahneye çıktı ve “kumralım” şarkısını seslendiriyor. Koltuklar dönmedi ve Erdoğan’da O Ses Türkiye’den elenmiş oldu.  Ceyda  sahneye çıktı ve  “titanıum” şarkısını canlı olarak seslendiriyor. Jüri beğendi az sonra kimin takımında olacağını belirtecek. Ceyda 18 yaşında ve onunda ikizi Şeyda var.  Ceyda Mazhar ve Özkan’ın takımında olmayı seçti ve onlarda ilk siftahlarını yapmış oldular. Berna Nizam şimdi sahneye çıkacak ve şarkısını seslendirecek.  Şarkısı “açık adres” ve başladı söylemeye. Berna’da elendi, koltuğu dönen olmadı. Şimdi Kubilay Göçli “belalım” şarkısını seslendiriyor. İlk Mazhar-Özkan sonrasında Ebru Gündeş döndü. Kubilay Ebru Gündeş dedi ve onun takımında olacak. Deha Duygu Sayar sahneye çıktı ve “kıyamam” şarkısını söylüyor. Jüri hemen döndü, hepsi beğendi Deha Duygu Sayar’ı. Duygu Mazhar-Özkan ikilisinin takımında olmayı tercih etti. O Ses Türkiye Aslı Zengin ile devam ediyor. Aslı Zengin “ben olmayınca” şarkısını seslendiriyor. İlk Hadise döndü, Gökhan hariç tüm jüri döndü. Aslı Ebru Gündeş dedi ve o takımda yoluna devam edecek. Sırada Yiğitcan Aksakal var, sahnede ve “bu nasıl aşk” şarkısını canlı olarak seslendiriyor. Jüriden dönen olmadı ve Yiğitcan O Ses Türkiye yarışmasına veda etmiş oldu. Mehmet Taşdemir az sonra sahneye çıkacak ve “Agaro meyhanesi” şarkısını seslendirecek ve jüri döndü Mehmet Taşdemir Mazhar-Özkan takımında yerini aldı. Şükrü Turan “kış güneşi” şarkısıyla canlı penformans sergiliyor. Ebru Gündeş takımına Şükrü Turan’da dahil oldu.

HAKANIMMagazino ses jürisi,o ses türkiye yeni bölüm,o ses yarışmacıları,o sesden kimler elendiO Ses Türkiye 2014, O Ses jürisi, OSes Türkiye yarışmacıları kim oldu, O Ses Türkiye seçmeleri, O Ses'den kimler elendi. O Ses Türkiye canlı sonuçlar.O Ses Türkiye Türkiye yeni sezon başladı, yeni jüri üyeleri ve yeni yarışmacılar ile start verdi. Jüride Athena Gökhan,  Hadise, Mazhar ve Özkan vede Ebru...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.