O Ses Türkiye kimler elendi 10 Şubat

           

O Ses Türkiye’den kimler elendi

O Ses Türkiye’den 10 Şubat Salı günü ilk elenen isim Seçil oldu

Seçil

Seçil

O Ses Türkiye gurup elemeleri bu gece başladı.  Yarışmaya bu gece 4 kişi veda ediyor ve eleniyor. Elemeler noter huzurunda yapılacak ve izleyiciden en az oyu olan yarışmacılar elenecek. Jüri üyeleri Hadise, Ebru Gündeş, Mazhar ikilisi ve Gökhan’nın öğrencileri ilk ciddi sınavlarını bu gece veriyor. Sunucu yarışma programlarının üstadı Acun Ilıcalı ve çok heyecanlı bir gece müzik severleri bekliyor. Elemeler 4 lü guruplar haline yapılacak ve yine halk oylaması ile ilk guruptan bir kişi yarışmaya veda edecek.

TV8 O Ses Türkiye 10 Şubat elemelerinde ilk elenen kişi  oldu. İlk tur penformansları gerçekleşti ve SMS sonuçlarına 1. gurubun birincisi  Muhammed Vanal oldu. 2. olan yarışmacı Sarper Arda Akkaya, 3. olan yarışmacı Hasan Şahinsoy oldu ve bu üç yarışmacı yarında canlı yayına devam edecek. Mazhar Özkan ilk yarışmacısını kaybetti, Seçil 1. gurupta ilk elenen isim oldu. Şimdi ikinci dörtlü penformanslarını sergileyecek ve yine birisi elenecek. Yine  O Ses’den kim elendi sorusunun cevabını bu sayfadan canlı olarak anında öğrenebileceksiniz.

2. turda Hadise’nin takımından rapçi Zeo 1.oldu ve yoluna devam edecek. (bende hayranlıkla izledim). 2. turun 2. si Sahil Ekmekçi oldu ve oda yarın akşam canlı yayına devam edecek.  Anıl ve Yana kaldı ikisinden birisi O Sese veda edecek.

Reklam arasından sonra canlı anlatımla sonuçları bildirmeye devam edeceğiz.

3. olan yarışmacı Yana oldu ve Anıl O Ses’e veda etti.

3. gurubun 1.  si Emrah Güllü, 2.si Ellur Hüseyinov.

3. gurubun 3. sü Ceyda Tezdemir oldu. O Ses Türkiye’den elenen isim Fatih oldu.

Şimdi gecenin Son gurubu penformans sergileyecek,  5 kişi yarışacak ve ikisi elenecek.

Son gurupta Cihan ve Serkan O Sese veda eden isimler oldu.

10 Şubat Salı akşamı O Ses Türkiye’den elenen isimler Cihan, Serkan, Anıl ve Seçil oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.