O Ses Türkiye kim kazandı 18 Şubat

elnurO Ses Türkiye’de şampiyon,  18 Şubat Çarşamba gecesi kim kazandı sorusunun cevabı belli oldu. TV8 de yaklaşık üç aydır süren müzik yarışmasında dün gece yapılan yarı final elemelerinden sonra finale çıkan isimler belli oldu. Final akşamı bu 4 yarışmacı Emrah Güllü, Zeo Jawet, Elnur Çarşamba yani bu gece yapılan canlı penformanslar sonrasında Hüseyinov ve Kaya Aslantepe arasından bir şampiyon çıkacak.  O Ses Türkiye’yi kazanan şanslı kişi resimde görülen BMWİ3 marka süper lüx otomobilin sahibi olacak.  Final gecesinde kim şampiyon oldu? sorusunun cevabını bu sayfadan canlı anlatım olarak an itibarı ile yine en önce siz öğrenebileceksiniz.

BMWİ3

BMWİ3

O Ses Türkiye Jüri üyeleri Hadise, Mazhar-Özkan, Athena Gökhan ve Ebru Gündeş öğrencilerinin son canlı penformanslar yapılıyor.

Gökhan’ın takımından Kaya Aslantepe “Siz yanmayın” adlı parçayı yine sazıyla canlı olarak şu anda söylüyor. Bundan önce Zeo Jawet yine kendi bestesi olan bir parçayı seslendirdi.

Şimdi 2. turun son canlı penformansı yapılacak. Ebru Gündeş’in takımından Elnur Hüseyinov “Aşk” isimli şarkıyı seslendiriyor. Az sonra SMS oylama sonuçları açıklanacak ve kimin elendiği belli olacak.  Oylamada son 5 dakika ve sonrasında bu 4 yarışmacıdan birisi SMS puanlarına göre yarışmadan elenecek ve kalan üç kişi yeni bir duello yapacak.

Şu an reklam arası verildi, SMS oylama sonuçlarını az sonra sizlere canlı olarak ileteceğiz.

Başladı ve ilk olarak Ebru Gündeş “Ahdım Olsun” isimli şarkısını canlı olarak söylüyor.

O ses Türkiye de ilk üçe kalan isimler Emrah Güllü,  Elnur Hüseyinov ve Kaya Aslantepe oldu ve yarışmaya veda eden isim Zeo Jawet oldu.

Son üç yarışmacı Elnur, Emrah ve Kaya canlı penformanslarını sergilediler, az sonra birisi daha elenecek ve finale kalan iki isim belli olacak. Şu anda Acun Ilıcalı ve Jüri üyeleri arasında neşeli sohbetler yapılıyor, Hadise’nin daha önceki yayınlardan hazırlanmış bir VTR si gösteriliyor. Sonuçlar az sonra yayınlanacak ve an itibarı ile bu sayfadan iletilecek.

Emrah Güllü’de  O Ses’e veda etti. 2015 O Ses Türkiye’nin bu sezon ki 1. finalisti Elnur Hüseyinov oldu. İkinci finalist ise  Kaya Aslantepe oldu. Ve bu iki yarışmacı bir kez daha sahne alacak ve sonrasında seyirci oyları ile 2015 O Ses Türkiye şampiyonu belirlenecek.

Şimdi sezon finali ve ilk olarak Elnur Hüseyinov “Aşk” adlı parçayı ikinci kez söylüyor. Daha sonra Kaya Aslantepe sahneye çıkacak ve sonrasında  O Ses Türkiye 2015 sezon şampiyonu seyirci oyları ile noter huzurunda belirlenecek.

Uzunca bir reklam arasından sonra Athena Gökhan sahneye çıktı ve iki şarkı seslendirdi. O Ses Türkiye 2015 sezon şampiyonu Elnur Hüseyinov oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.