O Ses Çocuklar’dan kim elendi?

           

O  ses yarışmasından kimler elendi? o ses çocuklardan elenen isimler kim? o ses çocuklardan kimler elenmiş oldu?

O Ses Çocuklar Yarı Final

O Ses Çocuklar Yarı Final

Bütün Türkiye’nin merakla beklediği “O Ses Çocuklar” yarışmasında final  akşamı başladı. Star TV O Ses Çocuklar yarışmasında bu akşam yarı finalde elenen isimler belli oluyor yavaş yavaş. İlk önce Murat Boz’un takımından Asya, Erol, Destan ve Sıla elendiler. Ogün ve Zehra ilk finalist olarak belirlendi.

İkinci Olarak Hadise’nin takımındaki öğrenciler performans sergilemeye başladılar.  Güzel performans sergiliyorlar. Hadise’de karar vermekte çok zorlanacak gibi görülüyor. An itibari ile sizlere O ses Çocuklar yarışmasından elenen isimleri vereceğim. Şahin “Hayatı tesbih yapmışım” şarkısını seslendirdi.  Şimdi Alvi “Happy” adlı şarkıyla performans sergiliyor. Bayram “Antep’in hamamları” adlı şarkıyı seslendiriyor. Az sonra elenenler belli olacak.

İlayda, Eylül, Zehra, Alvi, Şahin ve Bayram arasından kimler finale kalacak, kimler elenecek?

Hadise’nin en zor anı, karar verecek ve iki kişi seçecek. Kafası karıştı ve Duygu hocayla aralarında konuşuyorlar. Ve karar; Alvi birinci finalisti, ikinci finalist ise, Şahin evet şahinde finale kaldı. Böylece O Ses Çocuklar yarışmasından elenen isimler, İlayda, Bayram, Zehra ve Eylül oldu.

Sıra Mustafa Ceceli’nin takımında, şimdi onlar performans sergileyecek.

Destina, Selim, Mustafa, Umutcan, Melis  ve Cüneyt arasından seçim yapılacak. Kimler elenecek, kimler finale kalacak. Mustafa Ceceli kararını şimdi açıklayacak. Selim ve  ikinci finalist de  Umutcan oldu.

O Ses Çocuklar yarışmasından elenen isimler topluca şöyle: İlayda, Bayram, Zehra, Eylül, Asya, Erol, Destan,

 

O ses Çocuklar yarışmasında finale kalan isimler ise şöyle; Selim, Alvi, Şahin, Ogün, Zehra ve Umutcan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.