O Ses Çocuklar ne zaman, O Ses Türkiye çocuklar saat kaçta, O Ses Çocuklar’da peruk takan ünlüler kim, Murat Boz sarı peruk mu taktı? O Ses Çocuklar yeni bölüm hangi gün?

o ses çocuklarO Ses Çocuklar yarışmasının yeni bölümünde ilginç bir olay yaşanacak. Jüri üyelerinden Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli ve Murat Boz bu akşam sarı peruklar ile ekranlarda görünecek. Hadise koltuklarında olmayan jüri üyelerine seslenerek onları yerlerine çağıracak. Gelecekler ama büyük bir süpriz yaparak, sarı peruk saçlar ile koltuklarına geçecekler. Henüz peruk muhabbetinin detayı bilinmese de bu akşam sanırım bu konuya bir açıklık gelecektir.  Acun Ilıcalı satın aldığı TV8 kanalında bir çok yarışma ile yeni sezonda seyirci ile buluşacak. O Ses Çocuklar yarışması da bunlardan birisi olarak pazartesi, salı vede çarşamba akşamları saat 20:00’da TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Yeni, sezona Oğuzhan Koç’u da jüri olarak göreceğiz. Çok renkli yarışmalar TV8 ekranlarında olacak vede birbirinden ünlü jüri üyeleri bu yarışmalarda hayranları ile buluşacak.

HAKANIMMagazino ses çocuklar,o ses jürisinin perukları,o ses türkiye çocuklarO Ses Çocuklar ne zaman, O Ses Türkiye çocuklar saat kaçta, O Ses Çocuklar'da peruk takan ünlüler kim, Murat Boz sarı peruk mu taktı? O Ses Çocuklar yeni bölüm hangi gün?O Ses Çocuklar yarışmasının yeni bölümünde ilginç bir olay yaşanacak. Jüri üyelerinden Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli ve Murat Boz...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.