O Ses Çocuklar’da ilk elenenler

O Ses Çocuklar 15 Eylül, O Ses Çocuklar’da ilk elenen isimler, O Ses Çocuklar son bölümde elenenler, O Ses Çocuklar yeni sezonda elenenler kim? O Ses Çocuklar’da duellodan elenen isimler kim. 

dilara o ses çocuklarO Ses Çocuklar yarışmasında ilk elenenler Melek ve Dilara oldu. Berke turu geçti.  O Ses Çocuklar Türkiye yarışmasında Oğuzhan Koç’un takımında düello yapıldı ve duelloda turu geçen isim Berke oldu.

Şimdi Mustafa Ceceli’nin takımı duelloya başlayacak. Gemilerde talim var şarkısıyla duelloya başlıyorlar, Furkan, Okan ve Nergis bu şarkıyı seslendirecekler. Ve şarkı bitti şimdi  O Ses Çocuklar Türkiye yarışmasında Mustafa Ceceli’nin takımından Furkan ve Nergis elendi, Okan yarışmaya devam edecek. Murat Boz’un takımında Melisa, Hüseyin ve Özkan duello yapacak.  Halkalı şeker şarkısını söyleyecek ve duello başlıyor. Mustafa Ceceli şaklatma dersi veriyor şu anda. Murat Boz yoluna devam edeceği kişi olarak Özkan dedi ve Melisa ve Hüseyin  elendi. Melike, Beste ve Nevin duelloya hüdaydada şarkısıyla başlıyor. Şimdi Murat Boz seçim yapacak ve yoluna devam edeceği ismi açıklayacak. Ve OSes Çocuklar’a Nevin’le devam ediyor, Beste ve Melike elenmiş oldu.  O Ses Çocuklar 15 Eylül elemeleri bu şekilde tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.