O Ses Çocuklar’da birinci kim oldu?

O Ses Çocuklar’da birinci kim oldu?

O Ses birincisi kim? oses çocuklar birincisi kim oldu? O ses kim oldu? o sesi kim kazandı? o ses çocuklarda birinci olan kim?

o ses çocuklarStar Tv’de O Ses Çocuklar yarışması finali saat 21:00 itibarı ile başladı. Şu an geçmiş bölümlerden özetler gösteriliyor. O Ses Çocuklar yarışmasında bu akşam  büyük finale kalanlar canlı performans gösterecekler. Geçen bölümde finale kimler kalmıştı önce onu hatırlatayım. Selim, Umutcan, Zehra, Alvi, Şahin ve Ogün büyük finale kalmışlardı. Star TV de yayınlanacak olan “O Ses Çocuklar” yarışmasının büyük finalinde jüri üyeleri Murat Boz, Mustafa Ceceli ve Hadise kendi takımlarından büyük finale kalan öğrencileri için zor kararlara imza atacaklar. Herbiri birbirinden yetenekli çocuklar arasında seçim yapmak oldukça güç olacak. Fakat haftalardır süren yarışmanın büyük finali bu gün oluyor ve O Ses bu gece belirlenecek. O Ses Çocuklar yarışmasının birincisi Selim mi olacak? Ogün mü? Zehra mı? Şahin mi? Alvi mi yoksa Umutcan mı birinci olacak. O Ses Çocuklar yarışmasını canlı olarak an ve an sizlere anlatmaya çalışacağım. Ve yarışmanın 1. si kim olacak sizlere anında ileteceğim.

İlk önce Murat Boz kendi takımı Zehra ve Ogün’le bir düet yaptılar.

Canlı performans Murat Boz’un takımından ilk olarak yapıldı. Zehra mı? Ogün mü? Murat Boz birini eleyecek. O Ses Çocuklar’ın ilk  finalisti Ogün Can oldu. Zehra elendi. İlk üç de Ogün Can yarışacak.

Şimdi Mustafa Ceceli ve takımı bir düet yapıyorlar. Selim ve Umutcan canlı performans da çok başarılı idiler. Mustafa Ceceli’nin zor kararı az sonra belli olacak. Birinci finalist Ogün Can olmuştu. Şimdi ikinci finalisti Mustafa Ceceli belirleyecek. Bu arada yarışmayı kazanan yüz binliralık eğitim bursu kazanmış olacak. Ve karar anı ikinci finalisti Mustafa Ceceli belirleyecek. Selim mi, Umutcan mı? Selim elendi ve Umutcan ikinci finalist oldu.

Ogün ve Umutcan ilk iki finalist. Şimdi Hadise’nin takımında sıra, Alvi mi? Şahin mi? İlk üçe hangisi girecek az sonra canlı performanslardan sonra belli olacak. Hadise çok zor karar verdi. Alvi elendi, Şahin üçüncü finalist oldu.

İlk üçe Ogün, Umutcan ve Şahin girdi. Az sonra üçünün içinden 2 si elenecek ve O Ses Çocuklar’ın 1. si belli olacak.

Ve O Ses çocuk Şahin Kendircioğlu oldu. Tam 100.000 eğitim bursu ödülünüde kazanmış oldu.

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 50 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 15 Temmuz 2014

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.