Murat Boz
Murat Boz

O Ses çocuklar yarı finalinde elemeler başladı. Bu akşam çocuklardan elenenler olacak, yarı finale kalanlar şarkılarını seslendirecek ve koçları tarafından da elenecekler. Finale kimler çıkacak sorusuna bu akşam cevapları bulacağız. Jüri çocuklardan eleme yapabilmek için oldukça sıkıntılı anlar yaşayacak.

Murat Boz’un takımından Funda Haktan ve Özkan’dan ikisi elenecek biri finale çıkacak. Finale Haktan kaldı ve Funda ve Özkan elenmiş oldu. Şimdi Oğuzhan Koç’un takımı duelloya çıkacak.Şu anda  Tuna sahnede mor yazma şarkısını seslendiriyor.  Ayça sahnede ve ufak tefek taşlar şarkısını seslendiriyor. Güneş’de şarkısını seslendirdi ve şimdi finale kalacak isim belli olacak. Karar Güneş oldu, Ayça ve Tuna  o sesden elendi.

HAKANIMMagazino ses 23 eylülde elenenler,o ses yarı final,o sesde finale kimler çıktıO Ses çocuklar yarı finalinde elemeler başladı. Bu akşam çocuklardan elenenler olacak, yarı finale kalanlar şarkılarını seslendirecek ve koçları tarafından da elenecekler. Finale kimler çıkacak sorusuna bu akşam cevapları bulacağız. Jüri çocuklardan eleme yapabilmek için oldukça sıkıntılı anlar yaşayacak.Murat Boz'un takımından Funda Haktan ve Özkan'dan ikisi elenecek biri finale...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.