Nur Bozar sosyal medya yorumları

           

nur bozarBu Tarz Benim yarışmasının en iddialı kızlarından olan Nur Bozar sosyal medyada binlerce takipçiye ulaştı. Yarışmanın başından bu yana, gösterilen her bölümde rakipleri ile giyimi ile, konuşmaları ile, yorumları ile dişi diş mücadele eden Nur Bozar 100.000 liralık ödüle en yakın aday gibi gözüküyor. Özellikle Ayşegül Melisa Doğan ile sürekli tartışma halinde olan Nur geçtiğimiz bölümlerde aralarında ki sürtüşmenin bittiği ve artık Ayşegül’ün de diğer rakiplerden farklı kategori de olmadığını belirtti. İvana Sert bu barışın mimarı olarak izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Nur Bozar takipçileri sosyal medyada yorum yazarak desteklerini sürdürüyorlar ama elbette ki güzel yorum yazanlar kadar olumsuz yorumlar yazanların sayısı da azımsanmayacak kadar yüksek. Tarz Benim yarışmasındaki kızların hepsinin kendilerine göre takipçileri mevcut. Bu Tarz Benim moda giyim yarışmasının iki ismi yani Nur Bozar ve jüri üyesi Nur Yerlitaş şüphesiz en çok konuşulan isimlerin başında geliyorlar.

Sosyal medyada takipçileri Nur Bozar için nasıl yorumlarda bulunmuşlar, bu yorumları okuyabilmek için sayfadaki resme tıklayarak büyütüp rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ancak, Nur Bozar tweetr hesabının olmadığını belirttiği için bu hesabın sahte olduğunun da göz ardı etmemek gerekiyor.

Nur Bozar’ın  kullandığı sosyal medya hesapları ise şöyle

Instagram (@nurbozar) ; tam 147 bin kişi takip ediyor.

Facebook (Facebook.com/nurbozar) hesabını kullanıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.